Şimdi Ara

1066 ram ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç OC denemesi yapıyım dedim biraz bilgim var fakat aklıma ram frekansı takıldı şöyleki benim anakartım 1066 mhz'e kadar destekliyor ve ram'lerim zaten 1066 mhz'de çalışıyor şu an. Benim sorum cpu frekans'ını yükselttiğimizde otomatik olarak ram'inde frekans'ı yükseldiğinden 1066'nın üzeri bir frekans'a çıkıyor bu durumda ne olur?

• Ben sana söyleyeyim buradan ''System Memory Multiplier'' var onu ''Auto'' dan 2.00 a al ram frekansların düşer
  • Yok benim amacım frekansları düşürmek değil 1066 mhz ın üzerine çıkınca anakart'ın ne yapacağı
    1- Acaba birşey olmadan devam mı eder?
    2-Desteklemediği için çalıştıramaz mı?
  • O zaman ramin kalitesi kendini göstermeye başlar.
  • Birde şu kafamı karıştırıp duruyor 1.ram clock ayarını auto yapınca 800 mhz oluyor 1066 sadece manuel'de ben seçtiğim zaman oluyor. Niye böyle oluyor. 2. Bu zamanlamaları bana biri açıklayabilir mi?1066mhz de 5-5-5-15 ve 800mhz'de 4-4-4-13 zamanlamalarında çalışrığını biliyorum fakat bu ekrandan hiç birşey anlayamadım Bu arada teknik özelliklerini sitesinden baktım 2.10v ta çalışıyor bende bu yüzden voltaj'ı arttırdım(2.05v'a çektim).
     1066 ram ?

1066 ram ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASUSPC -- 1 Mart 2009; 13:40:29 >

• Yardım edecek yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.