Şimdi Ara

106 liralık taş paketi 50 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Itunes hesabımda 120 lira var. Bir oyunun oyun için ödemesi için kullanacaktım fakat vazgeçtim. Almak istediğim bir oyunda yok ve bakiyeden birine hediyede gönderemiyorum.

İsteyen olursa 2 tane 53 liralık paketi yani 106 liralık paketi 50 liraya satabilirim. Ödemeyi iş bankası hesabıma yatırılmasını veya banka kullanmayan biriyseniz 50 liralık kontör karşılığında verebilirim. Her koşulda paranın öyle hesapta yatmasından iyidir. Hesabınızı verebileceğiniz ve geri alabileceğiniz bir oyun olması yeterli. İlgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. Yeni ödeme yöntemi tanımlayabilirim yeterki anlaşalım.

SATILMIŞTIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 28 Mayıs 2016; 19:29:18 >

• SATILMIŞTIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 28 Mayıs 2016; 19:29:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    3 gün önce mesaj attım konu için neden bilgilendirme yapmadınız? Cevap vermeyip küfür yemek hoşunuza gidiyor galiba.
  • Sizden önce başkası mesaj atmıştı ilk o mesaj attığı için ona sattım. Forumdhden size başkasıyla konuştuğuma dair mesaj göndermiştim daha doğrusu göndere basmıştım ama gitmemiş taslak halinde kalmış. Kusura bakmayın.
    @SlimShay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 29 Mayıs 2016; 7:52:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.