Şimdi Ara

1050ti notebook hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1050ti ekran kartli notebook almayi dusunuyorum.bu notebook beni 2 sene sonra ust seviye oyunlarda orta high arasi gotururmu sizce? Fikrinizi almak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden taşınabilir bir cihaz alıyorsun yazar mısın? PC'de işlerini halledemiyor musun? Madem notebook gerekli, ucuz bir şey alıp geri kalanını PC'ye harcasan olmaz mı?

1050 Ti'lik notebooklar haddinden fazla pahalı, değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Neden taşınabilir bir cihaz alıyorsun yazar mısın? PC'de işlerini halledemiyor musun? Madem notebook gerekli, ucuz bir şey alıp geri kalanını PC'ye harcasan olmaz mı?

1050 Ti'lik notebooklar haddinden fazla pahalı, değer mi?

Evet haddinden pahalı ancak malum dolar=ekonomi bu alacağım laptopu uzun süre kullanacağım.Bundan sonra evde pek zaman geçiremeyeceğim.Önceden bende masaüstü toplarım diyordum ancak eskisi kadar vaktim yok birde sürekli indirimleri kovalamam gerekiyor f/p oranında.Ebrar gibi sitelerden toplayayım dedim ryzen 1500x işlemci 8gb ram rx480 li sistem zaten 4500 küsür tl ediyor monitör dahil.Amazon gibi yerlerden indirim kovalasam 3000 e toplarım ancak indirimleri sürekli takip etmem ve beklemem gerekiyor hepsini toplayana kadar.11 senelik ati 2600pro ekran kartlı pc kullanıyorum.Bir an önce işim için yeni pc almam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 24 Nisan 2017; 13:4:12 >

• Fikir verebilecek birisi varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanda ultra oynatamadığı oyun sayısı bir elin parmaklari kadar yoktur. En az 4 sene boyunca full hd de götürür bence.

• hocam bi monstera bak derim gayet iyi seni uzun bi süre götürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Suanda ultra oynatamadığı oyun sayısı bir elin parmaklari kadar yoktur. En az 4 sene boyunca full hd de götürür bence.

4sene olmasada 3 sene fullhd gotursun yeter bana.Sagolun simdi biraz daha yakinim almaya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.