Şimdi Ara

105 tl indirim kuponu aliexpress

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar uzun bir süre ekran kartı aradım ama maalesef saçma sapan fiyatlar yüzünden arayışımı aliexpress e yönelttim . Sitede devam eden bir etkinlik var arkadaşlarını davet et oyna erkinliği anlatıma geçiyorum.
    5 adet hesap açıyorsunuz
    1 tanesi ile diğer hesapları davet edip oyunu oynayacaksınız bunun sonucu 104 tl gibi bir indirim kazanacaksınız . Dikkat etmeniz gereken kısım 475 tl üzeri alışveriş yapmanız gerek.

-Hesaba giriş yap oyunu oyna sonra davet et kısmından whattsapp dan birisine link at.
    - Attığın link i kopyala
    -teker teker diğer hesaplara gir linki yapıştır oyunu oyna.
    - Bu şekilde 4 hesaptan oyunu oynarsan indirim kazanacaksın.
    Hayırlı alışverişler...
    Kendim rx 570 i kargo dahil 483 tl ye almış bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merciles_01 -- 26 Mayıs 2020; 1:42:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• abi pm bakar mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur geri iade etmek zahmetli ama bir şekilde geri iade alıyorlar. Hiç değilse bizdeki gibi manning yapılmış ürünlere 800 900 çekmiyorlar . Şansımızı denemekte fayda var

• BU alışverişi son biriki gün içinde yaptıysanız yeni gümrük vergilerinin yansıtılıp yansıtılmadığını söyleyebilir misiniz? Yani Aliexpress yolunu da kesmişler mi sayın böyüklerimiz?
  • attillam kullanıcısına yanıt
    Bende gece yaptım vergi hakkında bir bilgim yok. Ama üründen fazla ücret alınsada şaşırmayız artık burası Türkiye (:

• ______________________________

• Pardon siz sadece siparişi verdiniz, kargo daha ortada yok anlaşılan. Tamamdır, inşallah eski durum geçerlidir, cebiniz yanmaz. Güle güle kullanın.
  • Arkadaş sağolsun bugün bu taktikle 113 tl indirim kazandım. 470 TL'lik ekran kartını 362 TL'ye almış oldum. Merak ettiğim şey ise bu oyunu nereye kadar oynayabiliyoruz? Yani belli bir süre içerisinde sınırsız yapabiliyor muyuz ve ne kadar süresi var? (Bu arada indirimin geçerli olması için en az 450 TL'lik ürün almanız gerekiyor.)
  • Arkadaşlar 4 ay filan oluyor aynı modelden bende sipariş verdim.Yalnız dikkat kart uzun süre miningde kullanılmış belli.Termal macunla bakır boru arası paslanmış bir şekilde geldi.Kartın macununu filan yeniledim 10 Dk furmarka soktum 97 dereceyi gördü.1 ayda sürse iade ettim.Bunları göze alın derim.

• Aliexpress'ten aldığım 6. ekran kartı falan olabilir bu. Sadece biri hariç hepsi sağlam geldi. Tabi sağlam gelicek diye bir şart yok arkadaşlar bu tam anlamıyla şans işi. Bozuk olan ekran kartı biraz uğraştırmıştı çünkü satıcıya videolu şekilde çalışmadığını falan kanıtlamaya çalıştım. Satıcı ödemeyi reddetti. Ama sonra anlaşmazlık olunca araya Aliexpress girdi ve paramı kuruşuna kadar aldım. Aliexpress'in iade politakasına sonuna kadar güveniyorum sadece kanıtlamasını bilin ve peşini bırakmayın. Hatta ürün ilk geldiği gibi paketi bile açmayın önce bi kamerada video başlatın her şeyi videoya alın eğer sıkıntı çıkarsa elinizde tertemiz kanıt olmuş olur.
  • H.olsun sağlan satıcıdan almaya dikkat etseydiniz manning yapılmış aşırı yorulmuş kartlar mevcut sitede, ben bu yüzden iptal ettim sıfır ürünler almayı düşünüyorum , ssd falan

• merciles_01 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben GTX 750 Ti aldım mining yapılacak bir kart değil o yüzden içim rahat. :)
  • Aynen o kartlarda sorun olacağını sanmıyorum h. Olsun tekrardAn

• Ssd almayı planlıyorum 720gb ssd 356 TL'ye geliyor sizce iyimidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardan mailleri aciyorum uygulamaya girince kitliyor kafayı yicem ya en kolay nasıl yapılıyor bu? Davet atıyorum oynuyorum geri dönüyorum kaydetmemiş...
    Yokmu benim gibi sıkıntı çeken yav?

• Aksi Müddea A kullanıcısına yanıt
    kitliyor derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaseWhizx

kitliyor derken?
    Hesabınız kilitlendi yazıyor ve bilgisayardan işlem yapmaya kalkarsamda telefon ile aktivasyona zorluyor

• hocam hesabınızda sorun olabilir bilmiyorum farklı bir hesaptan deneyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.