Şimdi Ara

105 kilo olmuşum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Alex Turner

quote:

Orijinalden alıntı: BarışN

0 spor hergün okuldan geldikten sonra popeyes yada burgerking para yoksa ekmek arası bişiler kola cips

Ya hocam bende sabah kahvaltıdır işte öğle arası fastfoodtur akşam yemeği evde aburcubur vs. yiyen bir insanım ama anlamıyorum 1.82 filan boyum var 60 kg yim.
    Gerçi olay gerekenden fazla kalori almaktan ibaret ama yani nasıl millet bu kadar fazla kalori alıyorda ben alamıyorum ona anlam veremiyorum.
    Geçen sene fitness yapıyordum bir 10 kilo almıstım o zaman da bu sene sınavlardan dolayı gidemiyorum bakalım geçsin bir hastaneye filanda gidicem belki hastalık filan vardır.
  • quote:

quote:

quote:

0 spor hergün okuldan geldikten sonra popeyes yada burgerking para yoksa ekmek arası bişiler kola cips

Ya hocam bende sabah kahvaltıdır işte öğle arası fastfoodtur akşam yemeği evde aburcubur vs. yiyen bir insanım ama anlamıyorum 1.82 filan boyum var 60 kg yim.
    Gerçi olay gerekenden fazla kalori almaktan ibaret ama yani nasıl millet bu kadar fazla kalori alıyorda ben alamıyorum ona anlam veremiyorum.
    Geçen sene fitness yapıyordum bir 10 kilo almıstım o zaman da bu sene sınavlardan dolayı gidemiyorum bakalım geçsin bir hastaneye filanda gidicem belki hastalık filan vardır.

65 yap bırak bence bende anlamıyorum kolay kilo alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akyol1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akyol1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sokaliptüs

boy kaç

1.80 bu arada sporla vericek tabi diyette yapıcım eskisi gibi

Neleri kestiniz ?

Hocam Yağlı ürünler yoktu kızartılmış cips kola vs yoktu abur çürür ve günde 30dk tempolu bisiklet

Bisiklet ve yuruyus disinda ne yapabilieim acaba

Yüzme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok hocam ya ben 75 kilodan aşağı düşmem sınavlardan sonra bir erkeğin zayıf olması gerçekten çok kötü bir şey.(Bence)
  • 65 kiloyum 67 kilodan dustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok hocam ya ben 75 kilodan aşağı düşmem sınavlardan sonra bir erkeğin zayıf olması gerçekten çok kötü bir şey.(Bence)

Valla ben 68 olup bırakmıcam sonra fitnessa gidip toparlamayı düşünüyorum vucudu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.