Şimdi Ara

1044 TL ZTE Nubia Z17 Mini 4GB-64GB Snapdragon 652-16MP Ön Kamera-Çift 13MP Arka Kamera-DTS Ses (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
5
Favori
10.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihazın şarj problemi çok fazla nubia mühendisleri anlamadığım nir şekilde 28 nm mikroişlemcili cihaza 3000 mah bile olmayan batarya koymuşlar. Ama günlük çok sıkı kulllanıcı değilseniz fiyat gerçekten iyi. Tabi mi max 2 bana göre daha kullanışlı bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 ye taksitle xiomi not4/32 gb aldım.miniye bu para verilirmi

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Link atarmisiniz nereden aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

750 ye taksitle xiomi not4/32 gb aldım.miniye bu para verilirmi

Mini olması boyut ve özellik açısından değil zte nin farklı bir isimlendirmesi var
  • kadir_dpu kullanıcısına yanıt
    forumda birsürü satan var

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    siz kimden aldınız. kayıtlı mı ve sıfır mı? hazır axess'e kampanya varken gittigidiyordan note 4 almayı düşünüyordum ama uygun fiyatlı bir ürün kalmadı indirim bekliyorum.
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    forumda kinci el bölümünde yurtdışı cihaz satanlar var.onlardan aldım.gittigidiyor sahibinden vb sitelerden ilan açıyorlar.

isim verme olayına karışmıyorum.yorumlarını okuyun güvenilir insan çok.teknosadan vatan bilgisayardan daha düzgün çalışan insanlar mevcut.

simkart yuvasını hızlı çektim galiba dış kısmının vidası düştü.mesaj attım hemen yeni parça gönderdi

• Benim Z17 mini sıkntısız geldi.Arka tafardaki malzeme kalitesi beklediğimden düşük geldi.Birde şarz kablosu biraz kısa.Onun dışında şimdilik bir problem yok.Kutudan koruyucu falan çıkmıyor.Satıcı extradan yollamış.Arka taraf için kılıf önerisi olan varsa alırım.

edit:Sesi efsane gerçekten , Hem çok yüksek hemde çok net ses veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airkan94 -- 22 Mart 2018; 15:25:39 >
  • Ekran süresi çok düşük, Yani batarya 1 günü çıkarmaz gece %20 ile şarja koymak gerekir . ( Ben Redmi Note ile %50 ile ile uyuyup ertesi gün akşam şarj ediyorum nerdeyse) Güncelleme almaması, biraz sahipsiz kalması ve arka kameranın da f2.2 olması en büyük dezavantajları. Yoksa 1 hafta önce çok niyetliydim 5.5" altı cihaz alma arifesinden, bunlar beni soğuttu. Gittim Xiaomi Redmi 4x aldım bu sefer ( 5" Olanı )

• Ben de ilk kampanyadan esime almistim.

Kamerasi cift kamera sony lens vs ama cok iyi degil. Zte kamera konusunda sinifinda en iyi cihazlari yapacagiz demis ama daha iyileri var :) Gunduz veya bazi yakin cekimlerde gayet iyi ama buyuk beklenti olmasin. Moto g4 plus in kamerasi daha iyi geldi bana. Yine de detayli ayarlari kurcalayarak guzel resimler cekilebilir. Portre modu vs guzel calisiyor

Malzeme, tasarim vs guzel fiyatina gore. Performansi iyi. Ses kalitesi ise cok iyi. Hemen belli ediyor.

Sarjina kotu demisler ama biz oyun oynamiyoruz. Bir gun rahat cikiyor.

• Sittin sene güncelleme almaz, ona göre alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan piyasada nubia z17 mini 4gb/64gb ve 6gb/128gb modellrri var. Bunlarda 4k çekim ve 1080p 60fps çekim modları var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubadibamka

Şuan piyasada nubia z17 mini 4gb/64gb ve 6gb/128gb modellrri var. Bunlarda 4k çekim ve 1080p 60fps çekim modları var mı?

1080p 60fps, 4k 30 fps çekebiliyor.Ön kamera da 1080 30 fps çekiyor.
  • Bu iki model (4/64-6/128gb) için de geçerli mi?

• Nubia Z17 ve Xiaomi Mi A1 arasında kaldım her ikisi kvk lı olarak arada 100 tl gibi farkla 'delta' ile A1 kafa kafa ya gibi her iki telefonunda beğendim ''devicespecifications'' sitesindeki kıyaslamada arada bir kaç fark dışında açık ara fark yok gibi benim gibi telefonu daha çok telefon olarak kullanacak birazda fotoğraf çekmek isteyen için bunlardan hangisi sizce ? başka modelleri önermeyiniz ( fiyat aynı daha üstün özellikleri yoksa ) bu ikisinden birini almak istiyorum :)

Android saf olunca ne oluyor 6 da kalırsa ne oluyor bunların farkı bana yabancı :) 3 yıldır kullandığım Leagoo ( 105 usd almıştım çinden ) pert olmasa telefon arayışına bile girmezdim :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.