Şimdi Ara

1024-768 Uzun mesafe ?????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Verdiğim çözünürlükte oynarken uzakta insanları seçmek inanılmaz zor oluyor.Bunu azaltmak için ayarları nasıl yapmak gerekiyor ?

• ne kadar uzak mesela ? a sitetan pit ise onu ben de göremiyorum 1920x1080 olmasına rağmen. gerçi gözlerim bozuk biraz onun da etkisi olabilir.(msaa falan açıyor bazı prolar onun faydası olur mu bilmem.)
  • A sitedan pit kadar bi mesafede seçemeyebilirsin ama aradaki farka göre adamın yerini anlayabiliyosun. Bu çözünürlük gerekli olan fpsyi vermiyorsa hiç bulaşma bence
  • 1920x1080 en temizi. eskiden o çözünürlüklerde kullanıyorduk tamam da artık geçti onlar. monitörünün alabileceği en yüksek çözünürlüğe al hatta dsr ile 4k bile kullanabilirsin.
  • msaa yı 4x e getir ve grafik ayarlarından ilkini orta yap tabi fps sıkıntın yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKNonSs

msaa yı 4x e getir ve grafik ayarlarından ilkini orta yap tabi fps sıkıntın yoksa

msaa noluyor aydınlatır mısınız
  • Ben 800x600 oynuyorum kenar yumuşatma 2x msaa4x diger ayarlar en düşükte olarak alışınc 1024x768 den çok daha iyi geldi , fps oyunu dediğin düşük çözünürlükte oynanır göz yormama koşuluyla.
  • bende 4.3 ayarlarda

1440 x 1080 ayarladım özel cözünürlük

monitörüm 120 hz 1920x1080 bu şekilde alıştım şu an
  • 1280/1024'e geri döndüm arkadaşlar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rick Grimes

1280/1024'e geri döndüm arkadaşlar teşekkürler.

en iyisi zaten hem awp ile cok daha iyi
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Bende 1280 oynamak istiyorum fakat saçma sapan stutter var oyunda. 1024'te aldığım fpsden fazlasını almama rağmen bir kasıntı oluyor 1280'de çözemedim gitti.
  • Bu konu için bir video çektim inceleyebilirsin dostum:https://www.youtube.com/watch?v=lX-FqLBG7rw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.