Şimdi Ara

100mb internet ile whatsapp kullanan? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
68.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu hortlatmış gibi olacak ama başka konu açmak istemedim.
    Arkadaşlar ben sms paketini iptal edip, internet paketi almak istiyorum (100mb veya 500mb)
    Ve bana günde 300-350 arası mesaj geliyor normal uzunlukta. Resim-video falan kullanmadan, yani sadece yazışmayla 100 mb internet yeter mi?

Üşengeçler için özet

günde 350 mesaj geliyor, ayda 100 mb internet yeter mi?
  • Bence artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Bence artar bile

Banaydı değilmi bu mesaj?
  • Yaklaşık 2.5 sene önce yazdığınız bu hayal gerçek oldu.

İlk hayaliniz hemen her telefonda çalışmasıydı. iOS, Android, Windows Phone, Blackberry OS, Nokia S40, Nokia Symbian, Nokia Anna, Nokia Belle kısaca neredeyse bütün telefonlarla uyumlu hale geldi. Ayrıca yazılım geçen seneden bu yana Türkçe destekli. İnternet paketleri de ucuzladı.

2.5 sene önce rehberimde whatsapp kullanan 5-10 kişi varken şimdi yarıdan fazlası Whatsapp kullanır oldu.

Aradan 5 yıl daha geçsin. Herhalde artık normal görüşme yerine Viber, Line, Wechat, Skype gibi araçlarla görüşme yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xu

Yaklaşık 2.5 sene önce yazdığınız bu hayal gerçek oldu.

İlk hayaliniz hemen her telefonda çalışmasıydı. iOS, Android, Windows Phone, Blackberry OS, Nokia S40, Nokia Symbian, Nokia Anna, Nokia Belle kısaca neredeyse bütün telefonlarla uyumlu hale geldi. Ayrıca yazılım geçen seneden bu yana Türkçe destekli. İnternet paketleri de ucuzladı.

2.5 sene önce rehberimde whatsapp kullanan 5-10 kişi varken şimdi yarıdan fazlası Whatsapp kullanır oldu.

Aradan 5 yıl daha geçsin. Herhalde artık normal görüşme yerine Viber, Line, Wechat, Skype gibi araçlarla görüşme yapacağız.

skype ses kalitesi olarak çok başarılı. tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bende bir soru sorayım hemen. Telefonum Nokia c5-03 yakında faturalı hatta geçeceğim. (vodafone) 500 mb internet olacak içinde. Whatsapp kullanmak istiyorum 500 mb yeter mi bir de kullanmadığım zaman nasıl kapatacağım ? (Sadece whatsapp değil Face Twitter gibi şeylere de bakacağım ama opera miniden)
  • konu baya hortlamış : ) whatsapp için 100 mb çok rahat yeter ama face için birşey diyemem .. video , resim , sohbet işin içine girdimi yüksek kota gerekir bende 1gb var çok rahat yetiyor
  • cepnetle kullanıyorum bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes ben nokia n95 kullanırken Avea'dan 4 tlye 100MB internet alıyordum. İnternette girmek için Opera mini kullanıyordum. Gayet yeterli oluyordu. Whatsapp çok harcamıyor zaten ama birde benimki gibi eski bir telefonun varsa internet paketi hayli hayli yeter

• Turkcellde 100mb data hediye ettiler.
    dun aksam 5 saat sadece vatzap kullandım. 4 5 kişi ile cok muhabbet etmeden kısa kısa.
    resim vs alıp göndermedim

kalan : 95,5 mb
  • Avea'nın sevmediğim yönlerinden birisi. Avea'da her mesajdan sonra kaç adet kaldı vs. yazmıyor. Mesaj atıp öğrenmen gerek
  • Whatsapp ı bir yıllık üyelik alsam internet paketi istermi girmek için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Red41

Whatsapp ı bir yıllık üyelik alsam internet paketi istermi girmek için?

ister tabi internet olmadan whatsapp çalışmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.