Şimdi Ara

1000DK 1000 SMS 10GB 39-TL(TTKOM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
3.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    numara taşıma yada yeni hat sahibine

taahhütlü 39-TL
    taahhütsüz 49-TL

detaylar için:
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/interneti-bol-10-gb-tarifesi-yeni.aspx?m=0

konusunu göremedim açıldıysa affola..

• kampanya bitiş süresi 31.03.2018.. Türk Telekom Mobili öneriyor musunuz? hem konuşma hem de internet açısında.. Yılların Turkcell müşterisiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralsahin

kampanya bitiş süresi 31.03.2018.. Türk Telekom Mobili öneriyor musunuz? hem konuşma hem de internet açısında.. Yılların Turkcell müşterisiyim.

Artık Vodafone dan daha iyi.
  • vuralsahin kullanıcısına yanıt
    yerel bir durum
    bir yakınınızda vs varsa ilk önce test edin.
    benim yaşadığım alanlarda ttkomun bi sıkıntısı olmadı (ki ben bimcelliyim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haybora -- 27 Nisan 2017; 11:18:41 >
  • vuralsahin kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız çevrede TT mobil kullanan birisine sorarsanız daha iyi olur, ben İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum, Vodafone mega3gb tarifesinden geçtim ve çok memnunum.

Ayrıca müşteri hizmetleri bana, TT aboneliği devam etmekte olan birisinin referansıyla geçiş yaparsam üç lira daha indirim olacağını söylemişti ama ben yapmadım, haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 2 ay sonra taahühütüm bitiyor. yani ttelekomluyuz diye neden üvey evlat muamelesi görüyoruz anlamadım.
    bizim için de aynısı geçerli olmalı.
  • Jimmy McNulty kullanıcısına yanıt
    Sizi büyük ihtimalle son bir ay kala arayıp tekrar taahhüt uzatmak için ikna etmeye çalışırlar. İşte bu olduğunda pazarlık hünerinizi gösterip kullandığınız tarifeyi daha ucuza veya aynı ücretle daha çok içeriği talep edebilirsiniz. Bu yolla gayet uygun tarifelerde olan pek çok arkadaş var bu forumda.

Mevcut müşteri her zaman üvey evlat muamelesi görüyor tüm operatörlerde. Uygun fiyat vermezlerse senede bir operatör taşımak şart bu koşullarda.

• tam bir somurgeci şirket akn olayının baş mimarları kullanmayın kullandırtmayın
  • Jimmy McNulty kullanıcısına yanıt
    taahüt bitim zamanı ciddi diretmeyle güzel fiyatlar alınıyor hocam örneğin 1000dk-sms ve 8gb 24,79 TL den alıyorum ben
  • teşekkürler. öğrendiğim iyi oldu.
    kampanya bitimine doğru ararlarsa şayet dediğiniz şekilde bir yol izlerim
  • benim taahhüt yeni bitti ama arayan olmadı, hangi tarifeye geçsem araştırmasındayım, ararlarsa tarifeniz 10 numara hocam
  • iqwert kullanıcısına yanıt
    Beklemeyin hocam arayın siz bugün şirkette bir abi için aradım 34 TL dediler biraz üsteledim taşımak istemiyorum vs diye %15 indirim ile 29 TL den tanımladılar
  • TT 30 liraya 8gb alanlar ve bimcell 7gb 35TL olanlar dışında güzel bir paket kalmadı, daha yüksek fiyatlar verilince Turkcell alınması daha makul oluyor, özellikle salla kazan kampanyalarıyla falan bu aralar epey cömert Turkcell.
  • Az önce ttkom dan Vodafone a geçiş yaptım. 750 dk 1000 SMS 5 gb internet 30 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: iqwert

benim taahhüt yeni bitti ama arayan olmadı, hangi tarifeye geçsem araştırmasındayım, ararlarsa tarifeniz 10 numara hocam

hocam gel bimcell e 16 liraya 600 dk 500 sms 3 gb internet :) hem de faturasız :)
  • turkcell 45 tl ye aynı paketi yaptım, yanında kotadan yemeyen fizy müzik paketi hediye, 6 lira farkla turkcell kalitesi yaşarım, yaşadığım bölgede 3g bile veremezken diğer operatörler, ben 4g ile çatır çatır internete giriyorum

• Eşimin taahüdü bitiyor tt bana 8gb 1000 sms-dak 35 tl den yeni geçmeme rağmen eşime 50 küsür tl den teklif ediyorlar.Ne yapabiliriz?
  • İstanbulda Turkcell kullanıyorum. Ancak Türktelekoma bu tarifeye geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtkrhn

turkcell 45 tl ye aynı paketi yaptım, yanında kotadan yemeyen fizy müzik paketi hediye, 6 lira farkla turkcell kalitesi yaşarım, yaşadığım bölgede 3g bile veremezken diğer operatörler, ben 4g ile çatır çatır internete giriyorum

10 gb interneti var mı?
  • Ya su 39 yapma olayina ayar oluyorum bu paket bildigin 40 TL ya her ay 40 TL iyi para arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.