Şimdi Ara

1000 TL Oyun Kasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayar toplamaktan anlamıyorum.Sizlere danışmak istedim.Sadece 1 yıl bütün oyunları rahat rahat oynamak istiyorum ultra high yada daha üstünde kasmadan.Need For Speed Shift , Call Of Duty en son oyunu veya çıkacak en son oyunları sadece 1 sene kasmadan oynamak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Kasa sadece oyun için olacaktır.Şimdiden teşekkür ederim

• bütçeniz ne kadar? onu yazarsanız güzel öneriler gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 21 Ekim 2009; 20:39:38 >
  • bütçem 1.000 tl.
    monitorum war.HD monitor almaya gerek varmı? çok fark edermi oyunlarda
  • Git o parayla PS3 al
    Uzan koltuğuna rahat rahat büyük ekranda en iyi grafiklerle oyna gitsin

Neden diye sorcaksan, sadece bir öneri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Git o parayla PS3 al

Call Of Duty oynamak çok zor oluyor öyle denemiştim.
    Fps oyunlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !~~BoNx~~!

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Git o parayla PS3 al

Call Of Duty oynamak çok zor oluyor öyle denemiştim.
    Fps oyunlar ..

Şu mantık: İlk bilgisayarı eline aldığında fareye klavyeye alışma sürecini kolla oynayınca yaşıcaksın sonra alışırsın.

Bu arada bende senin gibi ucuz yoldan çok iyi bir bilgisayar toplucaktım. Ne yazıkki bilgisayarda bu olmuyor. Ne kadar para katsanda bir yere kadar. Ama PS3 öyle değil, bütün donanımlar aynı. Görüntü kalitesini 1080P den alırsan gözün bayram eder.

Yani bide bende PS3 bölümüne baktığımda bir konu açtım konu baya tutuldu. Bütün merak ettiğin soruların cevabını burdan bulursun. Bende PS3 alcam bilgisayarı boşverdim

Konu:http://resim.donanimhaber.com/m_34824439/mpage_1/key_/tm.htm (konuya bakmanı tavsiye ederim. Bütün yorumları okursan seninde fikrin değişir biryerden sonra.)

• Monitörüm var Modelini boyutunu yazsan daha iyi olur. Boşver bende de fullhd monitör yok. Önemli olan monitörün yukardan aşaa pixel sayısı sana yeterli geliyor mu? Gerisi hikaye benim için. Sen x4 620 veya x3 720 hilevel 2x2gb 1333mhz ddr3 asus m4a785td-V anakart al. Bu sana 560tlye patlar incehesap.com ve büroteknikten havaleyle getirtirsen. Ekran kartını ve kasayı sen seçersin üstüne. Bence tercihini hd4890dan yana kullan 350tl altına alınabiliyor ve EN fiyat performans kartlarında hd4870 ardından ikinci. Eğer 1000tl üzerine çıkabilirsen hd5850 vazgeçilmez tercih.
  • peki şimdi göz atıyorum teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Monitörüm var Modelini boyutunu yazsan daha iyi olur. Boşver bende de fullhd monitör yok. Önemli olan monitörün yukardan aşaa pixel sayısı sana yeterli geliyor mu? Gerisi hikaye benim için. Sen x4 620 veya x3 720 hilevel 2x2gb 1333mhz ddr3 asus m4a785td-V anakart al. Bu sana 560tlye patlar incehesap.com ve büroteknikten havaleyle getirtirsen. Ekran kartını ve kasayı sen seçersin üstüne. Bence tercihini hd4890dan yana kullan 350tl altına alınabiliyor ve EN fiyat performans kartlarında hd4870 ardından ikinci. Eğer 1000tl üzerine çıkabilirsen hd5850 vazgeçilmez tercih.

HD 5850 Yeni çıkan ekran kartımı directx 11 olan ?

• senin daha önce 3000 tl,2000 tl,1500 tl bütçeli tavsiyeler istediğini hatırlıyorum sanki..
    gerçekten bir pc almaya niyetin varmı? yoksa bundan sonra da 500 tl bütçeli pc diye konu açmayı düşünüyormusun?
  • yok o arkadaş aldı (: bnm bu sitede acount m yok ondan girdim
  • quote:

AMD Athlon II X4 620 AM3 2.6 GHz, 2 MB, 95W, BOX İşlemci
    GIGABYTE MA770-UD3, AMD 770, DDR2, PCIExp, Socket 940 AM2
    KINGSTON 2048 MB DDR2 800 MHZ RAM
    WESTERN DIGITAL 320 GB SATA II HDD
    TUL VTX 3D HD4870 1024 MB
    DARK RACER Full Siyah Oyuncu Kasası 600W PSU
    LG 22X DVD-RW Double Layer Siyah SATA

NAKİT / HAVALE (TL) : 1.061,09 TL
    http://www.novabilgisayar.com/pc.asp
  • İşlemci AMD ATHLON II X4 DUAL CORE 620 AMD3 (2.6 GHz) 2MB
    Anakart GIGABYTE MA785GMTUD2H AMD785G DDR2 LAN+SATA 16X
    Bellek 2 GB DDR2 800 MHz (KINGSTON) 1 Adet
    Ekran Kartı AXLE 9800GT(256Bit) 1GB DDR3 SLI 16X
    Sabit Disk 500 SAMSUNG 7200 SATA2 16MB
    Kasa ASUSTEK TA 9A1 ATX KASA SİYAH 350W
    DVD Yazıcı LG GH22NS40 22X8X16XDVD-RW 22X KUTULU SATA SIYAH
    Monitör 19 ACER V193WAB LCD 5MS SİYAH GENS EKR(ETCV3WEA03)

Toplam :kdv dahil 1100Tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.