Şimdi Ara

1000 TL civarı Netbook önerisi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık açıklayıcıdır sanırım. Netbook istiyorum çünkü hafif ve ufak olsun rahat taşınsın istiyorum. Ama 10.1 inch değilde, 11.6 veya 12.1 inch olmasını istiyorum bu çok önemli. Pek oyun oynamam maksimum FM2012 oynarım bide müzik önemlidir benim için TRAKTOR vs. programlar kullanırım.

• Asus 1215B Ram takviyesiyle 1000 tlnin altında maliyet olur.
    beklentilerini karşılar diye düşünüyorum.
    şuan kullanıyorum 2+4 gb ramle bayağı performanslı.
  • Benim düşüncem daha çok Sony Vaio YB serisi üstündeydi ancak bi sonraki tercihlerim arasında 1215B, 1215N, Toshiba T210 yada HP DM1 gibi modellerde bulunuyor. E350 işlemcisi olmasıyla ve DM1dede E350 olmasına rağmen eski bir HP laptopumla sorunlarım nedeniyle daha çok Vaio düşünüyorum.

Acaba Ram kaça kadar destekliyor, 1215B'de. Ayrıca Acer AO722 daha iyi değilmidir 1215B'den çünkü C-60 işlemci var?

Kafamda milyon soru bir türlü karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: binum+ımgreydi

Benim düşüncem daha çok Sony Vaio YB serisi üstündeydi ancak bi sonraki tercihlerim arasında 1215B, 1215N, Toshiba T210 yada HP DM1 gibi modellerde bulunuyor. E350 işlemcisi olmasıyla ve DM1dede E350 olmasına rağmen eski bir HP laptopumla sorunlarım nedeniyle daha çok Vaio düşünüyorum.

Acaba Ram kaça kadar destekliyor, 1215B'de. Ayrıca Acer AO722 daha iyi değilmidir 1215B'den çünkü C-60 işlemci var?

1215b 8 gb ram desteği sunuyor.
    Acer AO722 de bende epey bi kararsız kaldım. Ancak hem pil ömrü hemde ASUS kalitesi tercihimde etkili oldu. Ayrıca C50 ile C60 arasında çok fazla performans farkı olacağını zannetmiyorum.
    İllaki daha iyi bi şey dersen Toshiba T210 tavsiyedir. Daybudayda geçen hafta 999 tl idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ptrezor

quote:

Benim düşüncem daha çok Sony Vaio YB serisi üstündeydi ancak bi sonraki tercihlerim arasında 1215B, 1215N, Toshiba T210 yada HP DM1 gibi modellerde bulunuyor. E350 işlemcisi olmasıyla ve DM1dede E350 olmasına rağmen eski bir HP laptopumla sorunlarım nedeniyle daha çok Vaio düşünüyorum.

Acer AO722 de bende epey bi kararsız kaldım. Ancak hem pil ömrü hemde ASUS kalitesi tercihimde etkili oldu. Ayrıca C50 ile C60 arasında çok fazla performans farkı olacağını zannetmiyorum.
    İllaki daha iyi bi şey dersen Toshiba T210 tavsiyedir. Daybudayda geçen hafta 999 tl idi.

Teşekkür ederim cevabınız için öncelikle.

Sony Vaio YB serisi için ne düşünüyorsunuz? Bir bilginiz fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ptrezor

quote:

Teşekkür ederim cevabınız için öncelikle.

Sony Vaio YB serisi için ne düşünüyorsunuz? Bir bilginiz fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

1000tlye bulabilirsen kaçırma al e-350 işlemci c lerin ve atomların üstünde bir işlemci

• hatta e 450 alırsan o daha sonra çıkan bir işlemcidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.