Şimdi Ara

1000 TL altı 32 GB hafızalı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten çok fazla seçenek yok ama en mantıklısı gm5 plus gibi duruyor. Ne dersiniz?
    Ayrıca 32 gb bir telefonun kendi içinde gelen uygulamalarıyla hafızasının ne kadarı dolu olur? Sorun yaşatır mı?

• GM almayın malzeme kalitesi ve güncelleme sıkıntı ayrıca kasmalar donmalar da cabası size tavsiyem Xiaomi modelleri olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanky kullanıcısına yanıt
    Lenovo'ya ne dersiniz?
  • muhammed70 M kullanıcısına yanıt
    Lenovo K6 note alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed70

Lenovo'ya ne dersiniz?
    Lenovo P2 olabilir

• 980 liraya xiaomi redmi note 4 buldum. Siparişi verdim. İnşallah sorun yaşamayız.

Edit: 16 GB'mış dikkat etmemişim de hiç. İptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammed70 -- 18 Haziran 2018; 18:33:53 >
  • gm 5 plus kasıyor asla alma telefonun gelince bizide bilgilendirirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed70

980 liraya xiaomi redmi note 4 buldum. Siparişi verdim. İnşallah sorun yaşamayız.

Edit: 16 GB'mış dikkat etmemişim de hiç. İptal ettim.
    Harika bir tercih çok memnun kalacaksınız

• 16 gb'mış iptal ettim ama yine xiaomi alacam galiba.
  • Bu ürünü inceleyin butcenizi 100 lira aşıyor ama fiyatına göre özellikleri güzel

Xiaomi Redmi 5 32 GB

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-5-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000BMHLV?magaza=ONTEKTEKNOLOJİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 18 Haziran 2018; 18:46:1 >
    iphone 5 alabilirsin
    Lenovo K6 Note. Bütçenizi biraz artırabilirseniz Lenovo P2 Güzel bir seçim olacaktır. LG Q6'ya da bakabilirsiniz ama pek götürmez sizi. Ve Ayrıca Pil Az da olsa kabulum derseniz Sony XA1. Pil yüksek olsun diyorsanız kesinlikle Lenovo P2.

Xiaomi önermem. Suya ,toza dayanıklılığı yok. İthalatçı Garantili telefonlara zaten baştan güven yok, bir telefon arızasında çok sıkıntı çekersiniz. Hafıza girişi yok siz 32 GB istiyorsunuz mesela ileri de yetmeyecek 16 GB eklemek isteyeceksiniz, ekleyemeyeceksiniz. Onun için bir daha düşünün.
  • Xiaomi Redmi 4X incele
  • Gm pişmanlıktır. hepsiburadadan xiomi mi a1 64gb satın al dua etmeyide unutma bana. aynı telefonu 1 yıl kullandım şuan xiomi mi 6 ya geçtim a1 abime verdim
  • Iyi günler bencede arkadaşların dediği gibi xiaomi cihazlarında birini tercih etseniz daha iyi olur ,1000 tl civarı rakibi yok.Önerim mia1 aralarında en iyisi çünkü yazılım tarafında en güzeli ve uzun kullanımda saf android olması sebebiyle daha başarılı.

• max. 1000 tl ye ben ne alabilirm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.