Şimdi Ara

1000-1200 Tl SENETLE ARAÇ ARIYORUM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Keşke kredi çekebilsemde hiç bulaşmasam bu işe ama üniversitedeki hatalarım yüzünden kara listedeyim,gelirim iyi fakat para biriktiremiyorum,o yüzden taksitle araç arıyorum.

Opel astra - vectra - omega
    Mitsubishi carisma
    Mazda lantis
    Toyota corolla
    Volkswagen bora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geliriniz iyiyse kara listede olsanız dahi kredi veriyorlar, ha yine de vermiyorlarsa demekki geliriniz iyi değil hocam:) kendimden biliyorum kara listedeydim ve kredi aldım tabi gelirinizi belgelerseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

geliriniz iyiyse kara listede olsanız dahi kredi veriyorlar, ha yine de vermiyorlarsa demekki geliriniz iyi değil hocam:) kendimden biliyorum kara listedeydim ve kredi aldım tabi gelirinizi belgelerseniz.

Genelde kredilere hep internetten başvurdum bankaya bordroyla gidip başvurmadım.
    Net maaşım 2300 tl direk banka hesabından alıyorum maaşı,sen nasıl aldın hocam akıl ver bende alim.
  • tahmini 20bin çekeceksin o maaşla tek başına zor çekersin, yanında birini al kefil olarak, araç kredisi verirler ancak ihtiyaç alamazsın. TEB e bak.
  • Kara listedeysen yada skorun düşükse 2300 net maaşla ayda 1000 tl geri ödemeli kredi alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 21 Ağustos 2014; 14:23:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

Kara listedeysen yada skorun düşükse 2300 net maaşla ayda 1000 tl geri ödemeli kredi alamazsın.

Vay arkadaş bu devirde daha nasıl bir maaş bekliyorsunuz :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

tahmini 20bin çekeceksin o maaşla tek başına zor çekersin, yanında birini al kefil olarak, araç kredisi verirler ancak ihtiyaç alamazsın. TEB e bak.

20 bin bile fazla hocam 16 17 bin çeksem yeterlidir.Yarın bir gidim teb'e bakalım ne olacak.
  • senet işine hiç girme derim. hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.