Şimdi Ara

1000-1200 TL Bütçe ile hangi telefonu tercih etmeliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar forumdada yeniyim bu arada benim 1000-1200 tl arası bütçem var hangi akıllı telefonu tercih etmeliyim sadece performans değil teknik servis hizmetide önemli beni ortada koymayacak bi telefon arıyorum.Çok oyun oynayan biri değilim sosyal medyada takılırım daha çok ve selfie kamerası en önemli özelliklerden biri benim için birde android sürümüde önemli yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiye kadar aklımda olan telefonlar : -Lenovo k5 note
    -Huawei p9 lite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu fiyatlarda telefon arıyorum. Aklımda Asus Zenfone 3 Laser var. Bir de Moto G4 Plus. Tavsiyelere açığım.
  • Kardeşim neden bu 2 telefon incelemelerine göre + ve - lerini yazarsan bende fikir sahibi olayım biraz

• Benim tavsiyem kullandığım P9 Lite olacak. Kampanyalarla 950-1000 arası mâl edilebiliyor. 3GB/Tek Hat distribütör ürünü olanı. K6 Note 5.5 ekran. Tabi ekran boyutu da önemli bir tercih. P9 Lite 5.2 ve kibar bir telefon.

Gündüz ve ışıklı akşam ortamlarında kamera gayet güzel. Ses iyi. Bu fiyat bandı oldukça tuhaflaştı. J7 Prime da bu fiyat bandında idi Samsung dolar kurunun doğrudan yansıttı. 1400lere çekti. Bir de Sony XA var. XA , K5 Note ile aynı işlemciye sahip. Fark ram ve depolama. Kameraya önem veriyorsanız XA , dengeye, pile önem veriyorsanız P9 Lite, Depolamaya ve büyük ekrana önem veriyorsaniz K5 Note. Bu arada K6 Note'de Snapdragon 430 var o yüzden K5 Note ondan iyidir :)

• Teşekkür ederim kardeşim yardımcı olduğun için ben k5 noteye bakıyordum k6 sı daha mantıklıymış fiyat ve özelliklerine göre

• Ben lenovo vibe p1 pro kullanıyorum şarj konusunda mutlu olmak istiyorsanız tavsiyemdir.

Benim için tek kötü yanı kamerası güzel değil bunun haricinde parmak izi çok seri çalışıyor donma kasma yok.

Bu fiyat seviyesinde düşünülür. Teknik servis konunu bilemiyorum tabi şimdiden hayırlı olsun aldığınız cihaz.
  • Moto G4 Plus ve Huawei p9 Lite, Zenfone 3 Laser, Lenovo K6 Note arasında 250-300 TL gibi bir fark var.

Buradaki asıl mesela 250 300 lira farka değer mi? İhtiyacınıza göre değebilir de değmeyebilirde.

Ben telefonu en çok müzik dinlemek için kullanıyorum. Bu yüzden Moto G4 Plus alıp üzerine çok daha iyi bir kulaklık almayı düşünüyorum.

Eğer ben donanım farkı için 200 300 TL fazladan veririm diyorsanız tavsiyem Moto G4 Plus almayın. Diğer üç telefondan size en uygun olanı seçin. Mesela Kamera en önemlisi ise Zenfone'u tercih edebilirsiniz. Diğerleri hakkında çok fikrim yok. İnceleyip karar vermenizi tavsiye ederim.
  • Sanırım bu fiyat aralığındaki en iyi telefonlar huawei p9 lite ve lenovo k6 note sizce hangisini almalıyım ?

• her ikiside güzel telefon.ben olsam p9 lite tercih ederim...servisi gayet iyi. lenovo teleservice ile çalışıyor.biraz sıkıntılı bir durumu var..
  • 16 gb hafızası var bendede 16lık sd kart var sıkıntı olmaz sanırım dimi ?

• Arkadaşlar mesajlarınızı okudum. Önerilerinzi doğrultusunda p9 lite ve k6 note tercihlerim arasına girdi. Ayrıca xiaomi serilerine yada asus,lg lere ne dersiniz? Ancak yine ihtiyaçlarım doğrultusunda önerilerinize açğım. Öncelikle eşimle annelerimize hediye olarak alacağız bu telefonları kendi ellerinde eski samsung mini s3 falan vardı ömrünü doldurdu. Malum internete alıştılar, bu yüzden internete girebilecekleri, kamerasıyla güzel fotoğraf çekip paylaşabilecekleri, sarj olarak içlerinde en iyisi olan, sıkıntı çıkarmayacak telefon arıyorum. 2 adet anneler günü hediyesi alacağız. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.