Şimdi Ara

100 tl altı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir akrabaya telefon alacağım 50-100 tl arasında olması gerekiyor sadece konuşmaya kullanıyor telefonu hatta daha çok dışardan arama geliyor sadece açıyor :) pek telefonla alakalı biri değil bu yüzden kullanımı kolay olsun gerektiğinde rehbere girip bir numarayı araması kolay olsun ona yeter.Mevcut telefonu eski telefondu zaten 2. eldi haliyle şarjı ölmüş artık eziyetten başka birşey değil onu kullanması şuara şehir dışına çıkacakta cebine sağlam telefon koyalım diyoruz.

Ben 1-2 alışveriş sitesinden baktımda onlar tabi sadece eldeki telefonları listelemiş haliyle pek çeşit bulamadım telefoncu arkadaşlardan yada bilgisi olan arkadaşlardan görüşlerini bekliyorum bu konuda ne önerirsiniz yarın çıkıp bakacağım çünkü bilmeden dolaşacağıma önceden aklımda 2-3 telefon olsun istiyorum.

• Nokia 1600 öneririm .ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_bay

Nokia 1600 öneririm .ideal

Tip tarz tam düşündüğüm telefon zaten nokiada zaten 1. tercih idi. fiyatı hakkında net birşey bulamadım internette dükkanlara bakmaya gittiğimde ilk bu telefonu sorayım ozaman bulunur mu acaba şuan piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 21 Haziran 2010; 13:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: kadir_bay

Nokia 1600 öneririm .ideal

Tip tarz tam düşündüğüm telefon zaten nokiada zaten 1. tercih idi. fiyatı hakkında net birşey bulamadım internette dükkanlara bakmaya gittiğimde ilk bu telefonu sorayım ozaman bulunur mu acaba şuan piyasada.

http://www.sendegiral.com/index.php?p=show&pid=2895&k_id=0&ref=nekadar

• http://www.google.com.tr/images?um=1&hl=tr&tbs=isch:1&sa=1&q=nokia1200&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Nokia 1200 da tam onluk 50-60 lira diye biliyorum 0 ı lakin bi müddet sonra tuşları kabarıyor ama 5 lira yeni tuş takımı pek sorun olmaz
  • benim bildiğim Samsung E1150 - Teknosa 99TL ...
    Renkli ekranlı, kapaklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Chenk

benim bildiğim Samsung E1150 - Teknosa 99TL ...
    Renkli ekranlı, kapaklı

Düz tip telefonlar tercihimiz olacak nokia 1200-1600 not ettim bu tip telefonlar üzerinde duracağım çünkü yinede teşekkürler öneriniz için.

• 1600 iyidir
    tuşları ne siliniyor ne de kabarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.