Şimdi Ara

10 YIL SONRASINA NOT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu an d-2 olup finallere hazırlanan bir öğrenciyim ilerde ne olacağım acaba

• Sükununu koruyan, sabrı silahı, sevgisini saygı siperlerinin arkasına gizleyen, dili güllü, gözü nurlu, göz kapakları güneşlik, gerdanı gümüşlük, bin fikirli, bir sözlü, karakteri özlü, ceylan gözlü bir hanım kız ile evlenmişsin, işine gücüne bakmışsındır umarım.

Mürvet içinde yüzmüş, hak edenleri üzmüşsündür.

Çok başarılı olmuşsundur ki buna şüphem yok.

Sendeki o gücün herkes farkında, yapacağın tek şey her zaman kafandan geçirdiklerini hayata geçirmek. Umarım bunu yapmışsındır.

Öpüyorum seni, 30'u geçtikçe daha da yakışıklı oldun sen.
  • Kanka hayvan gibi calisip mutlu oldugunu sanacaksin bence, umarim tersi olur tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı konuları çalışmayı çok sevmiyorum ama

bazı konuları da çalışmaktan çok o şeylerin derinliklerine inmek istiyorum ve bu bana çok zevk veriyor örneğin hücrelerin birbiriyle nasıl iletişime geçtiklerini öğrenmek bana haz veriyor ya da bir küçük bir defektin vücutta sorunlara nasıl yol açtığını öğrenmek istiyorum

o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 25 Mayıs 2020; 21:46:58 >
  • Umarım bir daha boş işlerle uğraşan bomboş bir insan uğruna hayallerinden vazgeçmemişsindir
    Umarım hayatın anlamını bulmuşsundur
    Umarım seni çok seven eşin ve cocukların vardır her şeyden ve herkesten uzak bir hayat sürüyorsundur
    Umarım herkese yardımı dokunan herkes tarafından sevilen birisindir
    Umarım bahçesi olan bir evin vardır ve haftasonlarını bahçe işleri ile uğraşarak geçiriyorsundur
    Hiçbir pişmanlığının ve keşkenin olmaması dileğimle

Bu da benim 10 yıl sonrama not olsun bakalı
  • Akıllıysan Rpt yapan bir ahu olursun büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım öldürülmeyiz
  • Sükununu koruyan, sabrı silahı, sevgisini saygı siperlerinin arkasına gizleyen, dili güllü, gözü nurlu, göz kapakları güneşlik, gerdanı gümüşlük, bin fikirli, bir sözlü, karakteri özlü, ceylan gözlü bir hanım kız ile evlenmişsin, işine gücüne bakmışsındır umarım.

Mürvet içinde yüzmüş, hak edenleri üzmüşsündür.

Çok başarılı olmuşsundur ki buna şüphem yok.

Sendeki o gücün herkes farkında, yapacağın tek şey her zaman kafandan geçirdiklerini hayata geçirmek. Umarım bunu yapmışsındır.

Öpüyorum seni, 30'u geçtikçe daha da yakışıklı oldun sen.
  • doktor.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.