Şimdi Ara

10.Sınıf Kitap Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu yıl iyi bir anadolu lisesinde 10.sınıfa geçtim.Bu yıl kullanacağım kitaplar konusunda sizdende fikir almak istiyorum.Matematik için zafer yayınlarının eski basım 2009 matematik kitabını almayı düşünüyorum.Bu kitap cok iyiymis abim oyle diyordu.sb icin karekok almayi planliyorum.fizik icin karaagac fasikullerini 10.sinif alacagim bu arada dershaneye gidecegim dershanenin vereceklerinide cozecegim biyo icin palme ka ve palme sb almayi dusunuyorum.kimya icin ise cap. Ka fasikullerini alacagim.sb icinde dershanenin vereceklerini cozecegim.sozel dersler icinde dershanenin verdiklerini cozerim.bu arada hedep tıp.Sizinde mutlaka al alma diyeceginiz kitaplar varsa yazarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mat konu anlatım için esen, soru bankası için karekök ve bilfen.

Kimyada palme en iyisi.

Biyoloji de kullanmadım ama fen bilimleri için iyi diyorlar, palme ve esen de fena değildir.

Fizikte esen konu özetli güzel. Yine kullanmadım ama nihat bilginin soru bankasını da baya öneriyorlar.

Palmenin matını sakın alma, ben konu anlatımlısını aldım gecen sene kötüydü.

• 10. Sınıfta yat olm ne çalışıyorsun

• 10.Sınıf Kitap Tavsiyesi

çok tavsiye ettiğim bir kitaptır.şimdi başlarsanız 10k garanti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tetanos kullanıcısına yanıt
    8. Sınıfta birkaç sayfa çözmüştüm bundan. Keşke hepsini çözseydim daha iyi bir lisede okurdum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.