Şimdi Ara

10 Günde Ekşi Sözlük'ten Uçuruldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 yıl yazar olmayı beklediğim Ekşi Sözlük'te yazar olduktan 10 gün sonra uçuruldum. Sebep olarak da reklam demişler. Reklam dedikleri şey tahmin ediyorum ki yazdığım inceleme yazıları. Bir internet sitesi hakkında "siparişleri zamanında gönderen bir firmaya ait internet sitesi, ben memnunum" yazdım. Sonra bir arkadaşın mesajı üzerine onu da sildim. Evet silinmiş entry yüzünden 3 yıllık beklentiyi anında çöpe attılar. İnsan lanetler bir şey yapar. Leyla olmak bu kadar basit olmasa gerek. Üstelik tanım olmayan bir entry olduğunu da düşünmüyorum.

Bu da leyla halimin linkihttps://eksisozluk.com/biri/fakirim-ama-para-bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgardaaa -- 16 Mart 2019; 20:41:8 >

• Ben 2003'den beri yazarım hiç uçurulmadım, ana bacı sövüyorum, imla kurallarına uymuyorum, yalan dolan atıyorum ama bi şey olmuyor. Önemli olan site kurallarını bi kere okumak, sonrasında ona ayak uyduruyorsunuz zaten.
  • Dh varken ekşi mi sözkük mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Dh varken ekşi mi sözkük mü
    hocam şimdi 18 tane a var 1 tane a orada olduğu için 18 a oluyor bunların aritmetik ortalamasını alınca 18 mi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

hocam şimdi 18 tane a var 1 tane a orada olduğu için 18 a oluyor bunların aritmetik ortalamasını alınca 18 mi oluyor

Alıntıları Göster
    Yok hocam geometrik ortalamasının integralini alınca 18 oluyor.
  • Sana karşı burda dikkatli olsak iyi olucak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.