Şimdi Ara

10 FORMULA 1 MAGYAR NAGYDÍJ 2013 (Budapeşte) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vettel 0,3 0,3 yaklaşmaya başladı Hamilton'a ama şu an hem aracı hem lastikleri sonuna kadar zorluyor gibi gözüküyor Vettel yaptığı blokajlardan contralardan falan.
    Hamilton ne kadar zorluyor ne kadar lastik koruyor bilemiyorum ama lastikleri koruma yönünde gidiyorsa şu an ve ona rağmen sadece tur başına 0,3 alıyorsa Vettel eğer Hamilton oldukça avantajlı bi konumda demektir şu an.
    Arada 12 saniyelik bi yastık var adeta ve lastik stratejileri belirlenirken kullanılabilecek oldukça iyi bi aralık zamanı bu Hamilton için.
    Mercedes'in elindeki bütün kartları kullanabilmesine olanak var şu an.
    Düzgün bi pit duvarı yönetimiyle Hamilton'a bu yarışı kazandırabilir Mercedes.
  • oha hamiltonun geçiş süperdi.
  • Button adamım gene Vettel'in önüne geldi.
  • Vettel yine Button'ın arkasında Grosjean'a ceza gelirse çok kötü olur Vettel'in önüne geçmişken

Ceza geldi bile yazık yani başka birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 28 Temmuz 2013; 15:57:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrariler tam dolu depoyla çok yavaş...Her yarışta gördük bunu bu sene...Macaristanda farklı değil...Yarışın yarısını geçtik ve Alonso hızlandı...
  • Beyler ayıp be kotalı yerdeyiz izleyemiyoruz kim kaçıncı bi yardım etseniz rai alo vet ham ve ilk 5te kimler var???

• Pirelli testi Mercedese çok yaramış.Bu sıcakta bile lastik sıkıntısı yok şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Beyler ayıp be kotalı yerdeyiz izleyemiyoruz kim kaçıncı bi yardım etseniz rai alo vet ham ve ilk 5te kimler var???

Hamiton
    Webber
    Raikkonen
    Vettel
    Alonso

***Raikkonen 28. turunu atıyor sert lastiklerle...
  • Evet ve dediğim gibi Webber 3 pitstop stratejisi ile yarışıyor.
    Ki 23ncü turda girmişti pite 46ncı turda girebiliyor olması lazım lastik kullanımına göre ama trafiği de hesaba katarak 2 tur önce aldılar demek ki pite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Beyler ayıp be kotalı yerdeyiz izleyemiyoruz kim kaçıncı bi yardım etseniz rai alo vet ham ve ilk 5te kimler var???

Hamilton
    Vettel
    Webber
    Alonso
  • Sağolun beyler Vet hariç biri kazanır umarım

• Yahu ödümü koparttın valla Güvenlik Aracı yazarak. Reklama girdi tam DSmart SC girmeyecek gibi duruyor diye tam o anda senin mesajını gördüm ve çok fena korktum hemen F1 Live Timing'e falan baktım reklamın bitmesini bekledim DSmart'ta ama SC girmemiş Allah'tan.
    Ödümü kopardın valla.
  • Rai son pitini yaptı...Vettel ile ikincilik için kapışacaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Yahu ödümü koparttın valla Güvenlik Aracı yazarak. Reklama girdi tam DSmart SC girmeyecek gibi duruyor diye tam o anda senin mesajını gördüm ve çok fena korktum hemen F1 Live Timing'e falan baktım reklamın bitmesini bekledim DSmart'ta ama SC girmemiş Allah'tan.
    Ödümü kopardın valla.

Kusura bakma ya.Rtlde spiker bahseder gibi oldu beni de şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alberto Ascari

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Yahu ödümü koparttın valla Güvenlik Aracı yazarak. Reklama girdi tam DSmart SC girmeyecek gibi duruyor diye tam o anda senin mesajını gördüm ve çok fena korktum hemen F1 Live Timing'e falan baktım reklamın bitmesini bekledim DSmart'ta ama SC girmemiş Allah'tan.
    Ödümü kopardın valla.

Kusura bakma ya.Rtlde spiker bahseder gibi oldu beni de şaşırttı.

Valla yarışı izlerken bu kadar adrenalin yaşamadım ama senin o yorumu okuyunca ne yapacağımı şaşırdım.

Bu arada Macaristan'da çok fazla 2ncilik aldım diyen Raikkonen'den bi 2ncilik daha gelebilir bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 28 Temmuz 2013; 16:25:06 >

• Mercedes'i görünce bir an Hamilton sandım aha rai aldı yarışı dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Mercedes'i görünce bir an Hamilton sandım aha rai aldı yarışı dedim

Aynen ikisininde sarı kaskı takması çok kötü insanı heycanlandırıyorlar Sonra eldivenleri görünce rahatladım

Hamilton & Rai

Alonso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 28 Temmuz 2013; 16:46:08 >

• Vettel Charlie babasına şikayet ediyor...
  • Oh rahatladım valla yarış bitti Hamilton galibiyeti aldı.
    Raikkonen 2nci
    Vettel 3
  • Tebrikler Hamilton
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.