Şimdi Ara

10'1 Tablet hometech quad tab 10'1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ben hometech quad tab10 olanı aldım. a101 de önceden satılanlardan bir tane kalan bir tabletti. 207 liraya aldık. 7 inçli 139 lira olanı yerine 10.1 inç olanı aldık. sizce nasıldır? kullanan varmı? beğenen varmı?

özellikleri burada da var:http://hometechtablet.b...metech-quad-tab-10.html

7 inç olan premium tab 7 ips yerine quad tab 10 almamın nedeni şu, 10.1 inç olması, hdmi olması otg kablosu çıkması(diğerinin üzerinde otg yazmıyordu pakette), diğerinde ddr2 2 gb bellekken bu 1gb da olsa ddr3 olması gibi özelliklerinden dolayı bunu aldık. sizce doğrumu yaptık? beğenen varmı? yada yorumu olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: thecurlyone

office desteği var mı powerpoint dosyalarını açmak için kullanıcam da

Android'lere uygun Office programları zaten var onları kullanabilirsin.

Ürün DDR3 RAM'le geliyor bu bir avantaj, düşünenler için güzel fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

arkadaşlar ben hometech quad tab10 olanı aldım. a101 de önceden satılanlardan bir tane kalan bir tabletti. 207 liraya aldık. 7 inçli 139 lira olanı yerine 10.1 inç olanı aldık. sizce nasıldır? kullanan varmı? beğenen varmı?

özellikleri burada da var:http://hometechtablet.b...metech-quad-tab-10.html

7 inç olan premium tab 7 ips yerine quad tab 10 almamın nedeni şu, 10.1 inç olması, hdmi olması otg kablosu çıkması(diğerinin üzerinde otg yazmıyordu pakette), diğerinde ddr2 2 gb bellekken bu 1gb da olsa ddr3 olması gibi özelliklerinden dolayı bunu aldık. sizce doğrumu yaptık? beğenen varmı? yada yorumu olan?

Bir şeyler izlemek istiyosan büyük ekran her zaman daha iyidir ama şunu da söyliyim HDMI olsa da olmasa da aparatla TV'ye bağladığında ikisinden de aynı görüntüyü alcaksın. Mühim olan TV'nin güzel olması

• LuLuBuLu kullanıcısına yanıt
    öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. sizde bu ürünü kullanıyormusunuz? eğer kullanıyorsanız memnnunmusunuz?

ayrıca bir çok kişi premium tab 7 ıps modelinden almış, konusunda bile çok sayıda mesajı mevcut. benim merak ettiğim bizim aldığımız hometech quad tab 10 iyi bir tablet değilmi? fiyatıda uygundu 207 liraya aldık.

baktık ekranı büyük sadece ekranı değil özellikleride fazlaydı premium tab 7 ıps ye göre daha iyi, sadece işlemcisi farklı sanırım. bunu aldık. onun için kullanan varmı ve memnunlarmı demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. sizde bu ürünü kullanıyormusunuz? eğer kullanıyorsanız memnnunmusunuz?

ayrıca bir çok kişi premium tab 7 ıps modelinden almış, konusunda bile çok sayıda mesajı mevcut. benim merak ettiğim bizim aldığımız hometech quad tab 10 iyi bir tablet değilmi? fiyatıda uygundu 207 liraya aldık.

baktık ekranı büyük sadece ekranı değil özellikleride fazlaydı premium tab 7 ıps ye göre daha iyi, sadece işlemcisi farklı sanırım. bunu aldık. onun için kullanan varmı ve memnunlarmı demek istedim.

Hocam ben kullanıyorum tabletimden gayet memnunum, fiyata göre istediğim performansı aldım.
  • bu tablette face den video izlemek için ne yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

bu tablette face den video izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Videonun üzerine tıklamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubirharikadostum

quote:

sence video üzerine gelip tıklamadığımı mı düşünüyorsun???ciddi olamazsın
  • LuLuBuLu kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler. bende memnunun şu an.

ayrıca premium tab ıps 7 kadar tercih edilmedi neden acaba diye merak ettim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bubirharikadostum

quote:

sence video üzerine gelip tıklamadığımı mı düşünüyorsun???ciddi olamazsın

Keşke sorununu daha detaylı yazsan o zaman

• oglum konumdan yürüyün gidin
  • hocam, antutu benchmark ve cpu z ile test edip paylaşmanız mümkünmü? bende almayı düşünüyorum
  • bende almayi dusunuyorum. bunca zaman sonra konuyu hortlattim ama deneyimlerinizi paylasirminiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

bende almayi dusunuyorum. bunca zaman sonra konuyu hortlattim ama deneyimlerinizi paylasirminiz?

ekran çok kalitesiz ve hoparlörü çok kötü çok kısık ses veriyor.tavsiye etmem ekranı ips olan markalı bir model daha iyi olur.ayrıca 10.1 inç aldığıma pişmanım real racing 3 oynanmıyor çok büyük ekran 7 inç daha iyi olur.
  • Cevap icin tesekkurler. oyun oynamayi dusunmuyorum hocam. sosyal medya, film izlemek icinde mi degmez 7" kucuk gelir diye korkuyorum. sarji ne kadar gidiyor ne kadar surede doluyor. video oynatmada sikinti cikariyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

Cevap icin tesekkurler. oyun oynamayi dusunmuyorum hocam. sosyal medya, film izlemek icinde mi degmez 7" kucuk gelir diye korkuyorum. sarji ne kadar gidiyor ne kadar surede doluyor. video oynatmada sikinti cikariyor mu?

ekran kalitesiz olduğundan film izlerken kalite bekleme.sarjı çok iyi gidiyor 3 saat civarı doluyor.video oynatmada sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.