Şimdi Ara

10.000 nüfuslu küçük bir ilçede yaşamak nasıl birşey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KendimiArıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

3000 nüfuslu konyanın ilçesinde konyaya 130 km olan dağın başına atanmış bir hocam var mezun olmuş myoya hoca olarak girmiş yaşı 45 hala orda karısı ve çocuklarıyla yaşıyor dağ başında memleketide konyaya 150km uzaklıkta senden kötüleride var

ama benimki tercih istersem sivas merkezde yaşamaya devam edebilirim, o kişi mecburiyetten gitmiş olduğu için pişman olma gibi bir durumu olmaz ama benim ki seçim

bende işçiyim kendi aileme yaşıyorum masraf sıfır memurluğa geçmek için herhangi bir ile tercih yapmam lazım maaşım 500tl artacak fakat başka şehirde yaşayacağım memleketime gelirmiyim tayin olurmu olmazmı teknik kadrolarda meçhul geçsemmi geçmesemmi kararsızım bende senin gibiyim

• KendimiArıyorum kullanıcısına yanıt
    Çanakkale'nin ilçesi sivas merkezden güzeldir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlçerleri güzeldir

Bahçesi olan bi yerse yada yakınlarda tarla varsa uğraşıp canınız sıkılmaz. Araba varsa diğer ilçeleri gezilebilir git git bitmiyor bi sürü gezilcek yer var

İstanbuldan geldiysen merkezini istanbulun kadıköy yada beşiktaş 1 ilçesi gibi düşünebilirsin merkezde canın sıkılmaz

5 Yıl önce merkezi iyiydi ama şuan aşırı kalabalıklaştı kapitalizmi ve istanbulu ordada hissetmek mümkün

Halkı kafadır her türlü insan var ama istanbul gibi hırsızlık uğursuzluk fazla yok her ne kadar eskisi gibi olmasada istanbuldan rahat nefes alıncak bi yer.

Boğazıda var eğer istanbuldan oraya gidiyosan çabucak alışırsın izmirden gidiyorsan izmirin kordonu gibi zaten küçük izmir küçük istanbul ortalaması gibi bi yer.

Gece hayatıda var yeni avm de yapıldı çok yakında star bucks geliceğinede eminim gerçi gelsede öyle yerlerde işin olmasın para tutamazsın

Kısacası bence iyi yer

• Berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ne guzel huzurlu yaşam organik hayat maaş da iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 10 Eylül 2015; 14:46:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

İlçerleri güzeldir

Bahçesi olan bi yerse yada yakınlarda tarla varsa uğraşıp canınız sıkılmaz. Araba varsa diğer ilçeleri gezilebilir git git bitmiyor bi sürü gezilcek yer var

İstanbuldan geldiysen merkezini istanbulun kadıköy yada beşiktaş 1 ilçesi gibi düşünebilirsin merkezde canın sıkılmaz

5 Yıl önce merkezi iyiydi ama şuan aşırı kalabalıklaştı kapitalizmi ve istanbulu ordada hissetmek mümkün

Halkı kafadır her türlü insan var ama istanbul gibi hırsızlık uğursuzluk fazla yok her ne kadar eskisi gibi olmasada istanbuldan rahat nefes alıncak bi yer.

Boğazıda var eğer istanbuldan oraya gidiyosan çabucak alışırsın izmirden gidiyorsan izmirin kordonu gibi zaten küçük izmir küçük istanbul ortalaması gibi bi yer.

Gece hayatıda var yeni avm de yapıldı çok yakında star bucks geliceğinede eminim gerçi gelsede öyle yerlerde işin olmasın para tutamazsın

Kısacası bence iyi yer

sivastan gidicem yaşta 27 artık ilçesinde kalıcam gibi bir durum var inşallah iyi olur bneim için

• çan mı gideceğiniz ilçe?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

çan mı gideceğiniz ilçe?

ayvacık

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

bunu yapmamalıydın :)
  • Hiç gitmediysen küçük bi yere araba ile 2 kat dikkatli sür genelde yol yordam bilmeyen adamlar araba ile sağlı sollu sinyalsiz ara yoldan ordan burdan çıkabilir bide 9-10 yaşındaki bebeler fln motor sürerken çarpabilir aklında olsun yaşanmış ıkayları var şehir büyük trafik bayıcı ama mobese fln var diye sinyal verirler en azından...

• quote:

quote:

çan mı gideceğiniz ilçe?

ayvacık

ayvacıksa özellikle yazın çanakkale yada balıkesiri düşünemenin bir anlamı yok aşağı doğru altınoluk akçay burhaniye gömeç ayvalık diye gider sivasın onlarca katını bulursunuz orda ama kışı hakkında pek bilgim yok
  • cocugun daha masum bir hayatta buyumus olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

cocugun daha masum bir hayatta buyumus olur

inaşşalah öyle olur
  • güncel
  • ankara keçiörende yaşıyorum ilçe 800 bin küsür, bizim mahalle 27 bin kişi kardeş bilemeyecem bak şimdi gfdhgfhg
  • Hocam canın sıkılırsa gidersin çanakkaleye felan ben istanbulda oturuyorum evden ciktiktan sonra 1.5 saat civarı anca gidebiliyorum okula

• quote:

quote:

çan mı gideceğiniz ilçe?

ayvacık

Otur oturdugun yerde istasyon caddesini meydanı cok ozlersin oralarda, sıkıntıdan ölürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: PunchFly

quote:

quote:

çan mı gideceğiniz ilçe?

ayvacık

Otur oturdugun yerde istasyon caddesini meydanı cok ozlersin oralarda, sıkıntıdan ölürsün

yapma be damarıma basıyosun :) istasyon caddesinin tadını izmir kordonda bulamıyorum zaten :)
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.