Şimdi Ara

⏩ 1 Yıl 3 Ay Sonra Lumia 950 ⏪ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

⏩ 1 Yıl 3 Ay Sonra Lumia 950 ⏪
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Telefonu 6-8 ay sonra satmak için mi alıyorsun?

Yoksa Aldıktan sonra 3-5 sene kullanmak için mi alıyorsun.

6-8 aY gibi sürelerde telefon değiştiriyorsan zarar edersin ama aldıktan sonra 3-5 SeNe kullanırsan verdiğin parayı amorti eder..
  • akgozoktay A kullanıcısına yanıt
    Microsoft asLında Kurumsal müşterilere ürün çıkartan bir firma..

Son kullanıcıların kullandığı TüKeTici eLekTroniği için ürün üretmiyor.

Aslında Microsoft'u perakende ile uğraşmak isteMEyen üretim yapan toptancı firma olarak düşünebilirsin..
    Bu mantıkla hareket ettiği için Microsoft MWC/2017'ye katılmadı..
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce ikinci el aldım 930 dan sonra rüya gibi geldi internet inanılmaz hızlı uygulamalar yeterli ekran güzel kalite hissi güzel creator Update yayınlandı ama daha bize gelmedi TV ye continium uygulamasıyla kablosuz bağladım şahane tek sıkıntı şarj.maalesef günü zor çıkarıyor çoğu kişi terk etti ama bizim gibi ruh hastaları hala ısrar ediyor telefon kullanıma alışkanlığı bakımından yapamadığım bi şey yok zaten vakitte yok ilk çıktığında olumsuz yorumlardan dolayı almamıştım almalıymışım
    Dock arıyorum şimdi işyerinde monitör bağlamak için
    Yorumlarım beni bağlar.
    Herkese selamlar
  • blkgtz B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun , ne kadar ödediniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1100 gibi fakat orijinal şarjı kaybolmuş bide kablo aldım uygulama eksiği sorunu için istediğiniz sitenin mobil sayfasını açıyosunuz ana ekrana sabitleyince direk app oluyor :)
    şarj konusu problem olacak gibi internet çok hızlı şarjı ve int3ernet paketini resmen somuruyor son güncellemeyi bekliyorum.
  • blkgtz B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar dostum bende 1 ay oldu 950 alalı senin gibi şikayetçiydim ama bazı ayarlardan sonra şarj iyi gidiyor bende ben ayarlardan gizliliğe girdim öncelikle arka plan uygulamalarında aksesuarlar connect connect delivery eposta equaliser gestures grove müzik lumia motion data hava durumu mesenger fotoğraflar microsoft telefon network services one note posta takvim store purchase app telefon güncellemesi whatsapp windovs hello windows kamera windows ses kaydedici dışındakileri kapadım sen kullanımına göre kaparsan farkeder sonra yine ayarlardan gizlilik reklam ayarlarını kapalı yaptım geri bildirim ve tanılar bölümündede hiçbirzaman ve temel yaptım bilgine belki faydası olur
  • Teşekkürler uygulayacam pili değiştirmek nasıl olur internette var amaç Çin malı içindeki Vietnam imalat fark edermi bilmiyorum bi ara 930 çok sorun çıkarıyordu onu güncelleme ile çözdüler Cu güncellemesi şarj olumlu etkiliyomuş bilgisi olan varmı
  • Arkadaşlar bir sorum olacak;

Lumia 950 kullanıyorum.

TuneIn programıyla internetten radyo dinlerken duraklama ve kesilmeler oluyor. Play tuşuna bassam bile radyo yayınlarını dinleyemiyorum.

Bunun sebebi ve çözümü hakkında yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Merhaba lumia 650 almak istiyorum fakat hiç bir yerde yok nerede bulabilirm .lumia 640 veya 525 mi alayım .

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarChisT16

Merhaba lumia 650 almak istiyorum fakat hiç bir yerde yok nerede bulabilirm .lumia 640 veya 525 mi alayım .

Tavsiyem x50 kodlu cihazlardır fakat Microsoft üretimi durdurduğu için bir yerde bulunmuyorlar. Lumia 640 ve Lumia 640 XL de iyidir. 5xx serisine bulaşma derim.
  • AnarChisT16 A kullanıcısına yanıt
    640 alma bence güncellemeler sağlıklı değil , 525 çok eski bir cihaz bi halta yaramaz.650 modeli zaten satılmıyor . O yüzden artık WM telefon alma , bu saatten sonra alınmaz

• AnarChisT16 A kullanıcısına yanıt
    Ucuz ikinci el filan bulursan wp10 destekleyen bir model alınabilir. Yoksa orta halli bir android parasına 500-700 tl almanı tavsiye etmem.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.