Şimdi Ara

1 yabancı hakkını Telles ile doldurmak ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: knab

quote:

Orijinalden alıntı: BarışN

quote:

Orijinalden alıntı: knab

Telles gayet iyi. Topları çok güzel ve sakin bir şekilde akıllıca uzaklaştırıyor, ataklara çıkarken akıllı yerlere pas dağıtıyor ve yer almasını biliyor ve hızlı. Sadece biraz defansif açıdan tecrübe lazım, basit çalım yememeli. Onuda oynayarak giderecektir bence defansımız şahane. Orta çalışmalı bol bol, sürekli adamla vurduruyor topları daha yüksekten sağlam sert kesmeli. MUZ

Hocam Allah aşkına Telles nasıl yer almasını biliyor savunmada.
    Atletico maçında da gördük Juanfran dı galiba sağ bek sürekli Telles in arkasında bomboş alanlar buldu, diğer rakip hücumcularda.
    Sen hiç gördün mü bizim beklerimizin rakibin arkasında o kadar net boşluklar yakaladığını?
    Bana göre Telles in en kötü özelliklerinden pozisyon alma.

Diğer konularda katılıyorum.Hızlı, sakin oynuyor hücum yönü iyi.

Juanfran arkasına koşular yapması normaldir. Kendisi karşı rakibin sağ açığını tutuyor çünkü bruma yardıma gelmeli bu yüzden arkasına kaçırıyor tek başına 2 kişiye defans yapması zor bence.

Yalnız Bruma gerekli pozisyonlarda geriye gelmişti birkaç kere top da çaldı rakipten geri gelip.Bence Bruma nın savunması yeterliydi.
    Telles e dikkat ettigimde rakip hücumlarında, hep pozisyon almada sıkıntısı vardı bana göre, Hakan Balta da böyle.Lig maçlarında vs. sol bek oynadığında
    rakip hücum ederken rakibin kanat oyuncusu arkasına geçer kabak gibi bomboş kalır oda sadece topa bakıp hiçbir şey görmüyor.Rakip oyuncu rahat rahat topu kontrol ediyor, dribblingini yapıyor.

• Bu yabancı kuralı her türlü elimizi kolumuzu bağlıyor, yazıklar olsun bu tff yönetimine
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.