Şimdi Ara

1 haftadır kara veremedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar opel vectra c için şu ikisinden birini almaya kararlıyım ama hangisi olduğuna kara veremedim

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-encore-70-inc-navigasyonlu-oto-ses-ve-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otpirencore&categoryId=17545

yoksa

http://www.hepsiburada.com/liste/jameson-js-955-tvli-navigasyonlu-7-double-din-mekaniksiz-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otaytjs-955&categoryId=17545

ikisininde artıları eksileri var jameson olanın ram ve işlemcisi daha yüksek ayrıca tv özelliği de var navitech ise daha yaygın bi marka

• İkisinede yaklaşımım olumsuz bu tip cihazlarda zaten artılar eksiler olur, ama tavsiyem ya Fly Audio yada Navitech'tir. Nedenini detaylı yazmam doğru olmaz ama yazdığım markalar ana üretici ile çalışırlar ve çoğunlukla en az şikayeti alırlar.
  • tamam söyledikleriniz doğruda yüksek fiyatları verdikten sonra 3-5 daha koyar arabanın orjinalini alırım amaç düşük fiyata kaliteli denilebilecek çözüm, fiyat perforans olayı yani
  • Bende çok inceledim bu tür cihazlar sabit başlık çıkmıyor, çalınabilir, atlas işlemcisi 5 in altında oluyor uyduyu zayıf çeker. Daha yeni aldım 199 tl next525 en hızlı makinadır. Usb li pionner 1400 de 149 süper oldu tavsiyem hem uygun hem kalite montajı ben yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teyp yerine konacak navigasyona veya dikiz ayna seviyesine bakmak trafik kontrolünü bozar, ben cihazı torpido ile cam arasına koyup vantuzladım alt kenar torpidoya basıyo hem aşağıdan hem yukardan destekli olunca sağlam duruyo, bu açıda ekran gün ışığı yansıtmıyo, yola bakarken ekranda aynı yerde oluyor böyle çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 27 Mayıs 2012; 21:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.