Şimdi Ara

1 günlük laptopu iade edebilr miyim ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

anladım,peki bu bilgisayarda sorun yok derseler.. o zaman cayma hakkım yokmu ben var biliyorum 7 gun için mazeretsiz..var biliyorum derken yasa böyle. bu konuda bilginiz varmı ?

O zaman sitenın insafına kaldın ama onlara hiç memnun olmadıgını iyice belırt eger sana olumsuz yanıt verırlerse şikayette bulunacagını söle ve şikayet et.ama adamlara şu test ettıklerı gun içerısınde kötü şeyler söleme iyi davran belki hemen alırlar paranıda ıade ederler sen butun evraklarını sakla hatta kargoyla yolladıysan hangı gun gönderdıgıne dair kagıt al kargodan onuda sakla bı sorun çıkarsa tüketici haklarına başvurursun...
  • Ürün satıcısını öğrendikten sonra biraz sevindim.

Yamuk yapamaz o firma merak etmeyin. Aynı pc kutusu sağlam ve eksiksiz ise geri iade raporundan sonra 10 gün içinde paranızı kartla aldıysanız karta geri iade, peşin aldıysanız hesaba havale şeklnde yaparlar.

Kartla aldıysanız diyelim 1500 lira. 2500 lira da borcunuz varsa o 1500 düşmez borçtan. O kart ile daha sonraki ilk 1500 liralık harcamanızı o geri iade edilen kısımdan kullanabılıyorsunuz :S
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.