Şimdi Ara

1 Gün Öncesine rapor alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bugun grip olduğum için okula gidemedim şansımada bugun sınav varmış saglık ocagı kapandı galiba saat 8 olacak bugun rapor alabileceğim biryer varmı veya yarın sabah geçmişe yönelik rapor alınacak yer ve notmalrımda çok iyi değil sınava girmem lazım acilen bilen varsa söylesin.

• theworkmanthe T kullanıcısına yanıt
    güncel
  • Üniversitedeki doktorlar verebiliyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • algülümvergülüm kullanıcısına yanıt
    İstanbuldayım lise deyim :( ün. değil :( Devlet hastanesi vs. vermiyormu cerrahpaşa veya anadolu hastanesi bugun için almam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theworkmanthe -- 14 Mayıs 2015; 20:10:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theworkmanthe

İstanbuldayım lise deyim :( ün. değil :( Devlet hastanesi vs. vermiyormu cerrahpaşa veya anadolu hastanesi bugun için almam lazım

öyle birşey mümkün değil
  • grkmsntrk kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani şimdi bir devlet hastanesine gitsem rapor alamıyormuyum ? veya yarın sabah sağlık ocağına gitsem 1 gün önce verilmez diyosun ?
  • quote:

Nasıl yani şimdi bir devlet hastanesine gitsem rapor alamıyormuyum ? veya yarın sabah sağlık ocağına gitsem 1 gün önce verilmez diyosun ?

malesef bir gün önce olmaz fakat şimdi açık yer bulursan olabilir
    Heh işte bende bunu sordum yakınlarımda 1-2 devlet hastanesi var rapor alınıyor mu
  • quote:

Heh işte bende bunu sordum yakınlarımda 1-2 devlet hastanesi var rapor alınıyor mu

açıksa şansını dene neden zaman kaybediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grkmsntrk -- 14 Mayıs 2015; 20:32:27 >
    Kesin bilmeden gitmek istemiyorum, biraz uzak geceye kadar acık zaten
  • veli izin dilekçesi diye birşey var araştır baban dün için yazsın sağlık problemleri nedeniyle gelemedi izinli sayılmasını istiyorum diye. raporlu gibi özürlü devamsızlıga yazılıyor
  • uyumak istemeyen adam U kullanıcısına yanıt
    sıkıntı devamsızlıkta değilki sınava giremedim faydası varmı
  • quote:

sıkıntı devamsızlıkta değilki sınava giremedim faydası varmı

bilmiyorum faydası var mı ama rapor gibi kurtarmıyorsa bile öğretmeninle konuşarak seni sınav yapmasını isteyebilirsin belki hasta oldugunu söylersin. bizim öğretmenler tolerans gösteriyordu lisedeyken
  • geçmiş tarihe rapor yazılamaz, tek çaren arkadaşlarında dediği gibi Veli Izin Dilekçesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • git acile doktora söyle grip olduğunu felan anlat durumu hemen verir rapor tabi velinle gidersen daha iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.