Şimdi Ara

1 gbps kullanıcıları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 gbps kullanıcıları?

1 gbps kullanıcıları?

• kimliğimide_vereyim kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl pahalı değil :) Geçen gün 4Tb wd harici disk baktım 600 küsür liraydı. Dolar olmuş 5.5 tl
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    sorun dandik routerdan kaynaklı steam ile hızına baktın mı hiç? bence router yazılımında hız sınırlaması yapmış olabilirler...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Turkcell 4G'den bahsediyorum. 120 - 130 Mbit testlerde görüyordu. Steam ile de 7 - 8 MB/s görebiliyordum ama aman aman Steam'den indirdiğim bir şey olmuyor. ETS2 falan oyun güncellemeleri tek. Benim indirdiğim torrent'lerde 4 - 5 MB/s görüyordum en fazla. Ama dediğim gibi ıvır zıvır popüler şeylerle pek işim olmaz, ondan kaynak sıkıntısı var muhtemelen onlarda. Güncel içeriklerde daha fazla cihaza bağlanılabileceği için hız daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 9 Ağustos 2018; 14:43:16 >
    4G~3G fark etmez fiber alt yapıyı kullanıyor... sistemde filitreleme yapıyorlar... sansurcell diye boşuna adı çıkmadı... tracert google.com ile gör...
    O zamanlar sansür muhabbeti var mıydı bu kadar bilmiyorum. Sıkıntı torrentlerde oluyordu. Başka sitelerden 10 - 11 MB/s ile indirdiğim oluyordu Almanya'dan. Ama popüler çok kaynaklı torrent değillerdi. Şimdi de o sınırsız yok zaten Turkcell'de.
    2004 yılından beri var gittikçe arttı... sınırsız yok değil varda fahiş fiyattan satıyorlar... 2019 yılında ne olacak meçhul...
    Benim dediğim şebekedeki açıktan faydalanılıyordu, ne AKN ne bir şey vardı bir daha. Şimdi öyle bir paket de yok açık da yok. Var olanlar 50 GB kotalı, sonra hız düşümlü geceleri tam hızlı vs. şeyler.
    2019 yılında sanırım tam sınırsız isteyenler 25 Mbit civarı hızlara mecbur kalacak ve daha üstü tam sınırsız paketler yüzün katları ile falan satılacak. :D
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız asgari ücret bazından baktığınız zaman insanlar et alamıyorlar.Lakin doların artıcağı yıllardan beri belli idi.İki ileri bir geri şeklinde artan dolar ile dolar bazından hiç bir üründen zarar etmez hale geldik.Bahsettiğiniz ürün bugün 600 seneye 900 o yüzden harici disk lazım ise bir an önce almanızı öneririm.
    2019 gelmeden bir şey belli olmaz...
    Ben dolar düşmeden ya da TL yükselmeden farklı bir durum beklemiyorum...
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de değilsen sayılmaz...

bende vds sunuculardan işlem yapıyorum bedava
    1 gbps kullanıcıları?1 gbps kullanıcıları?

VDS Sunucularında benim daha fazla upload yuksek olduğu için onlar tavsiye ederim ve vodafone 1000MBps veriyor daha hesaplı ayda 400TL
    niye turkiye olmasın mı lazım sunucular çoğu yurtdışında
  • 1 internet sağlayıcı TR'den olsa...
    2 sunucu TR oluncada hız aynı olacak mı? ki olmadığı ortada...
  • Hocam 400 TL nin linki var mı acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline altyapısı üzerinden en fazla 100 mbps e kadar veriyorlar sanırım ve 1 TB indirme den sonra 64 mbps e düşecek hız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.