Şimdi Ara

[5000 TL] Garantili HP Pavilion İ5 8300H | GTX 1050Ti | 16 GB RAM | 512 GB SSD | W10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [5000 TL] Garantili HP Pavilion İ5 8300H | GTX 1050Ti | 16 GB RAM | 512 GB SSD | W10
    Herkese merhaba. Daha hafif bir cihaza geçmek istediğim için satıyorum.

HP Pavilion 15-CX0039NT
    CORE İ5 8300H 2.3GHZ
    16GB RAM
    512 GB SAMSUNG SSD
    15.6" FHD IPS EKRAN
    GTX1050TI 4GB
    W10 Home
    2.2 KG

Ürünün satın aldığım link :https://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-15-cx0039nt-core-i5-8300h-2-3ghz-16gb-512ssd-15-6-gtx1050ti-4gb-w10.html

Cihazın herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. 31 Aralık 2021'ye kadar garantisi mevcuttur.

İstediğim ücret Satıldı. Fiyat sondur. Yeterince indirim yaptığımı düşünüyorum Kargo alıcı ödemeli gönderilebilir.

[5000 TL] Garantili HP Pavilion İ5 8300H | GTX 1050Ti | 16 GB RAM | 512 GB SSD | W10[5000 TL] Garantili HP Pavilion İ5 8300H | GTX 1050Ti | 16 GB RAM | 512 GB SSD | W10[5000 TL] Garantili HP Pavilion İ5 8300H | GTX 1050Ti | 16 GB RAM | 512 GB SSD | W10
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güzel bilgisayarmış. fiyata takip diyelim.
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Fiyat düştü hocam, ilgilenirseniz.
  • Nakitim yok fakat telefon takası düşünür müsünüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Takas düşünmüyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence siz indirim yapmaya devam edeceksiniz. :)

• Judoo kullanıcısına yanıt
    Sıfırı an itibariyle HB'de 6600 olan 8 aylık bir cihaz için fazlasıyla indirim yaptığımı düşünüyorum. Hatta böyle söyleyince fiyatı yükseltsem mi diye düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armo_ -- 20 Ağustos 2020; 11:53:15 >
  • Armo_ kullanıcısına yanıt
    Hocam HP aynı kasa 1650 9300h li konfigürasyonlu laptobu su an trendyolda 6300 lira.
    3550h 1650 li konfigürasyonu ise 6000 lira.
    Sizin laptobun fiyatının hb de 6800 lira olması özelliklerinden dolayı değil eski laptop olduğundan dolayı.Misal Samsung s8 sıfırı pek bulunmadığından s10 dan pahalıya satışa konulabiliyor.
    Keyfi satış olunca bir ürünün değeri yükselmiyor.Ben iyi niyetle bir eleştiri yaptım ürünü satmak istiyorsanız bence fiyatı revize etmelisiniz.İyi satışlar.

Doğrudur hocam. Ama ikinci el bölümüne bakınca 8 GB RAM'li ve GTX 1050'li laptopları benzer fiyata görünce insanın daha da indirim yapası gelmiyor.

• Armo_ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam.İnsanların genelinde alırken teneke satarken altın kafası olduğu için absürd rakamlar ortaya çıkıyor.
    Misal 3 hafta önce 5 bin liralık alınık ilanı açmıştım 960mx 6700hq lü laptobu 5000 e verem diye pm aldım.İşin garibi dün o arkadaş konu açmış 5 yıllık teknolojiye 5 bin isteyen yazmasın yazmış.Sorduğumda bu durumu kabul ediyor alırken teneke satarken altın sayıyorum diyor.
    2 yıl kullandığı monsterı aldığı fiyat üzerine satmaya çalışan güruhta var.Adam 4700 e almış 5300 felan yazıyor.
    Ama önemli olan o laptobu satabiliyor mu? Ben her gün neredeyse ikinci el forumuna bakarım inanın 1-2 aydır uplanan konular var adamda biliyor o fiyata satamayacağını belki bir keriz atlar diye bekliyor ama nerdeyse imkansıza yakın.
    Fiyatınız çok afaki değil zaten ufak bir revize ile güzel olacaktır.
    İyi satışlar dilerim tekrardan. :)
    Teşekkür ederim. İyi günler

• Güncel.

• @Mikeon adlı kullanıcıya Perşembe günü satış olacak şekilde rezerve edildi

• @Mikeon adlı kullanıcıya satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.

İlgilenen herkese teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.