Şimdi Ara

1.Dönem Zayıf 2.Dönem 2 Kurtarmıyormuş!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
22.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anadolu lisesidneyim sınıfı geçmek için ortalamamın 55.00 mı olması lazım 60.00mı?
  • 3 un ustunde olması lazım isde oyle bılıoyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wizard_of_oz

quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

quote:

Böyle sistemin içine edeyim o zaman ilk dönem yatalım 2. dönem çalışalım geçelim sınıfı öyle şey mi olur? Ben MEB in sınıf geçme yönetmeliğine baktım 2 dönemin ortalaması diyor yani örneğin ilk dönem o dersten notun 65 den 3 tü 2. dönem 40 dan 1 geldi 65+40=105/2=52,5 52,5 dan 2 düşüp o dersten geçmen gerek yanlış mı biliyorum?

Evet yanlıs bılıoysun istersen ılk donem hepsı 5 olsun 2.donem 1ın olursa o dersden zayıf oluyor ortalaman tutmassa sorumlu oluyosun o dersten yada ılk donem hepsı 1 olsun 2. donem hepsını 2 yap gec ılk donemın onemı yok sınıf gecmede

Tamam o zaman seneye ilk dönem yatacağım oh beO zaman sınıf geçme değilde dönem geçme desinler

ama takdir tesekkur donem sonuna bakıyolar bıde kacıncı sınıfsın ?

Lise 1 Anadolu, takdir teşekkürü ne yapayım zaten alamıyorumBiraz daha araştırdım sanırım yanlış biliyorsun veya değiştirildi yıl sonu ortalamasına bakılıyor ama ortalama olarak bakılıyor eğer 1 in varsa o dersten başarısız sayılıyorsun ama ilk dönem notları sınıf geçmede ortalamaya etki ediyor

http://forum.donanimhaber.com/m_39067856/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Böyle sistemin içine edeyim o zaman ilk dönem yatalım 2. dönem çalışalım geçelim sınıfı öyle şey mi olur? Ben MEB in sınıf geçme yönetmeliğine baktım 2 dönemin ortalaması diyor yani örneğin ilk dönem o dersten notun 65 den 3 tü 2. dönem 40 dan 1 geldi 65+40=105/2=52,5 52,5 dan 2 düşüp o dersten geçmen gerek yanlış mı biliyorum?

Evet yanlıs bılıoysun istersen ılk donem hepsı 5 olsun 2.donem 1ın olursa o dersden zayıf oluyor ortalaman tutmassa sorumlu oluyosun o dersten yada ılk donem hepsı 1 olsun 2. donem hepsını 2 yap gec ılk donemın onemı yok sınıf gecmede

Tamam o zaman seneye ilk dönem yatacağım oh beO zaman sınıf geçme değilde dönem geçme desinler

ama takdir tesekkur donem sonuna bakıyolar bıde kacıncı sınıfsın ?

Lise 1 Anadolu, takdir teşekkürü ne yapayım zaten alamıyorumBiraz daha araştırdım sanırım yanlış biliyorsun veya değiştirildi yıl sonu ortalamasına bakılıyor ama ortalama olarak bakılıyor eğer 1 in varsa o dersten başarısız sayılıyorsun ama ilk dönem notları sınıf geçmede ortalamaya etki ediyor

http://forum.donanimhaber.com/m_39067856/tm.htm

Ben 4 yıldır takip ediyorum benim dedim doğru bak lise 2 de ilk dönem 5 gelen geometrim 2. dönem 1 geldi die sorurumluluk sınavına gırdım gecdım

•  1.Dönem Zayıf 2.Dönem 2 Kurtarmıyormuş!!

ilk dönem ve 2.dönem notlarımarkadaşlar Coğrafya'nın 2.yazılısıda 75 daha girilmedi Dil Anlatım'da büyük ihtimal 2 düşecek Fizik'in 2.yazılısına girmedim o da 0 hiç anlamıyorum o dersten zaten :( bedende hiç kıyafet getirmedim 2 tane 0 verdi haliyle hoca

sınıfta kalma ihtimalim nedir arkadaşlar lütfen olumlu konuşun :( meslek lisesiyim lise 1. 2 yıllığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JosefStalin -- 8 Haziran 2010; 23:48:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherchavos

1.Dönem Zayıf 2.Dönem 2 Kurtarmıyormuş!!

ilk dönem ve 2.dönem notlarımarkadaşlar Coğrafya'nın 2.yazılısıda 75 daha girilmedi Dil Anlatım'da büyük ihtimal 2 düşecek Fizik'in 2.yazılısına girmedim o da 0 hiç anlamıyorum o dersten zaten :( bedende hiç kıyafet getirmedim 2 tane 0 verdi haliyle hoca

sınıfta kalma ihtimalim nedir arkadaşlar lütfen olumlu konuşun :( meslek lisesiyim lise 1. 2 yıllığım

sorumluluk sınavlarına gırıp 3 tanesını galıba kurtarman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cherchavos

1.Dönem Zayıf 2.Dönem 2 Kurtarmıyormuş!!

birader bedenden kalmayı nasıl becerdin yani oha

• 2-1 geçer ortalama 2 düşer 3-0 geçer ortalama 2 düşer 91 4 yıllık liselerin ilk mezunlarındanım en azından geçen yıl bu iş böleydi bizede aynıları dendı ama halk efsaanesi olmaktan ileri gitmedi rahat ol ve git tatılın keyfını cıkar.
  • Öyle bir şey yok.Sınıf geçmede 1-2-3-4-5 sistemi geçerlidir.Sizin dediğiniz sistem taktir-teşekkür almada geçerlidir
  • Arkadaşlar benim Mat. 1. dönem 48,20 den 2 geldi. Bu dönem 1 gelicekmiş gibi duruyor. Ağırlıklı not ortalamam ise 72,46.Anadolu lisesi 2. sınıftayım.Alan-MF

-Karnemde ortalama ile geçti yazar ve sorumluluk sınavına girmem gerekirmi veya sorumluluk sınavına girmeden geçermiyim?
  • Öncelikle 100 üzerinden ortalama hesaplandığı doğru fakat velakin karnede görünümü eski usul 1-2 de 2-1 de 2 düşer dönem sonu 0-1 0-2 2-0 2-0 şeklinde 0 düşer dönem sonu 0 ı düzeltmek için 3-0 0-3 şeklinde olmalıdır dönem sonu 2 gelir o zmn bildiğim kadarıyla da 45 ile geçiliyor sınıf 100 üzerinden...
  • Öyle bir şey yok, hocan ne içtiyse sor bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.A.R.I.Ş

0 İse 3 olmalı.
    1 İse 2 olmalı.

Diye biliyorum.

yaaa peki bisey sorcam. mat 1.dönem 1 2.dönem 0.. ortalamam kaç olur =/
  • Yok öyle bir şey kandırmış seni bizimkilerde öyle diyor gir bak meb'in sitesine...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.