Şimdi Ara

1 char ile 8 kopya kasmak !!!! (bu nedir şimdi?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AnimoSity

quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

quote:

Orijinalden alıntı: James Hetfield

Oyunu , oyunun en kötü dönemlerinde bıraktım. Oha ya iyice b..'a sarmış oyun . Ve üstüne ekleyerek gidiyor yuh ya

Harbiden,bende eskiden bırakmıştım ve artık oynamadığım için gerçekten seviniyorum.

Sen nasıl bir insansın ya ? Post için ne olursa yapıyorsun ! Madem bıraktın oyunu söyle bakalım oyunda glacier olarak parlayan,, bir axe söyle bifrost taşlarından düşer???

Sakin Ol Kanka Biraz Yaf Adam 2000 Postu Var Zaten.. Belkide Amacı Post Degil Bıraktım Eskilerdenım Bende Havasıdır...

• bunlar bf kapalıyken bf ye giren adamlar yapacak bişi yok hacker bol adamlarda

bu arada speedygonzales kimse iyi diziyormuş

1 char ile 8 kopya kasmak !!!! (bu nedir şimdi?)

matrix gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 23 Ekim 2009; 2:21:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eternal_Fox

bunlar bf kapalıyken bf ye giren adamlar yapacak bişi yok hacker bol adamlarda

bu arada speedygonzales kimse iyi diziyormuş

matrix gibi

kim olacak kosper bi kodum öldü

• saçma geldi bana.nasıl oluyor o iş?
  • adamlar işin ticaretinde
  • Aynı şekil her gece 2. serverda lufersonda birbirine benzer nickli kiralık itemli okçular ve bikaç priest toplanıyorlar, 15-20 kişi ve aynı anda hareket edip luferson gate'ten bir yere gidiyorlar ama bir türlü yakalayamadım nereye gidiyorlarsa.

• bende bu olaya rastladim. En öndeki ne yapıyorsa öbürleride aynısını yapıyor sanırım bir programla yapılıyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OraLeTH_

Aynı şekil her gece 2. serverda lufersonda birbirine benzer nickli kiralık itemli okçular ve bikaç priest toplanıyorlar, 15-20 kişi ve aynı anda hareket edip luferson gate'ten bir yere gidiyorlar ama bir türlü yakalayamadım nereye gidiyorlarsa.

sen ne diyosun ya bizim burda logosta artık adamlar kiralık itemleri bırakmıslar artık ib +7 almıslar bazılarında hatta eb bile var :S

• quote:

Orijinalden alıntı: OraLeTH_

Aynı şekil her gece 2. serverda lufersonda birbirine benzer nickli kiralık itemli okçular ve bikaç priest toplanıyorlar, 15-20 kişi ve aynı anda hareket edip luferson gate'ten bir yere gidiyorlar ama bir türlü yakalayamadım nereye gidiyorlarsa.

yaw öyle bi anlattın şerefsizim ruhum çekildi nasıl bir senaryodur bu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.