Şimdi Ara

1 ayda ayt fen biter mi? (mezun içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
12.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam, bayadır uğramıyordum buraya programımı değiştirmeye karar verdim. arkadaşlar 1 ayda ayt feni bitirebilir miyim? 3 dersten de yeterli temelim mevcut, kimya ve biyolojim çok daha iyi seviyedeydi geçen sene, konuları çabuk hatırlayacağımı düşünüyorum. fizikten de tüm konular hakkında bilgim ve temelim var. programı şöyle belirledim ;

30 geometri sorusu fizik kimya biyolojiden 1 konu + gece yatmadan önce ayt/tyt matematik bölüm denemesi ya da türkçe bölüm denemesi şeklinde. oluru var mı sizce? (dershane falan yok tüm gün evdeyim.)

• 1 ayda bitirsen ne değişecek ki 3 ayda güzel güzel bitir . Sonra deneme çözersin . Yani niye 1 ay ? Sınava 7 ay var .
  • mezun psikolojisi hocam çok eksiğim var gibi hissediyorum o yüzden.
  • Ben denedim sadece kimya oturuyor diğerleri havada kalıyor. Biyoloji detay, fizik ise matematik gibi anlanılmaktan ziyade "anlaşılan" bir ders. Bence deneme.
  • kaniel0utis kullanıcısına yanıt
    konuların üstünden bir kere geçebildin mi? 1 kere geçsem ben devamını oturturum amaç 1 ayda üstünden geçebilmek yani :)
  • bounmatematik B kullanıcısına yanıt
    Geçemedim. O sıkışıklıkla geçilmiyor çünkü. İşin enterasan tarafı fen netleri yukselticem diye başladığım ayda sadece canım sıkıldıkça cozdugum mat denemelerinde yaptığım yanlışları halletmemle ayt mat netlerimi +35 yaptım. Bence bu iş hizlica halletmeye olacak iş değil. Zira ne demiş atalarımız, hızlı giden atın b*ku seyrek düşermiş. Hade rasgele..
  • Bence fizikte öyle üstünden geçilmez, konu başlığı çok. Oturtarak gitmek daha iyi bence.
    Ama kimya ve biyoloji için yapılabilir. Kimya en iyi karşılık görebildiğimiz derslerden zaten. Biyoyu da temel varsa barış hocadan dinleyip gayet bitirebilirsin ayrıntısıyla hatta. Videoları da pek uzun değil
  • geçen yıl kaç bin yaptın
  • çare selin hoca :D
  • Biter bence hocam ama cok calismak lazim yine de ama bence de gerek yok 2 3 aya yayarak daha verimli olabilir
  • Kimya da temelim var biyolojide de oyle sıkı calismayla videolu olarak 1.5 2 haftada biter hocam kisiden kisiye degisir ama sen ne kadar hakimsin konulara
  • 2.5 3 ay bence ama yaninda baska dersler de almaniz lazim yoksa butunuyle konu yetistirememe gibi probleminiz olur konuyu temeli olan birine gore daha yavas calismalisiniz bence ogrenmek icin biraz zaman da gerekiyor hocam bu tabi benim gorusum
    Gecen seneki biyolojj hocamiz meslek liselilere ders anlatiyorum en basit seyi bile bilmiyor cocuklar cunku hic hayatlarinda boyle bir sey gormemisler dedi ben onlara ayt kismini anlatmadim tyt anlattim hepsi fule yakin yapti dedi aslinda suc onlarin degil onlara gerekli egitim verilmemesi demisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF4F3E795 -- 5 Aralık 2019; 0:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChampionShield

Bu mesaj silindi.
    Hocam tyt adina dinlemedim ama sistemleri fundamentalsdan dinlemistim ordan gidebilirsiniz selin hoca da iyidir salih hoca vardi eskiden hocalara geldikte onun siniflandirma videosunu cok begenmistin diger vjdeolarina bakmadim hala da aklimda cok guzel anlatmisti siz izleyin hangisi size uyarsa ondan ilerleyin

Bence fizigi komple hayatinizden cikarmadan once fizikle baris izleyin hocam ama hedefiniz ne bilmiyorum sinava stratejik bir sekilde hazirlanmak gerek 1 net cok sey degistirebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF4F3E795 -- 5 Aralık 2019; 1:1:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.