Şimdi Ara

1 ay boşta kalacak hesap hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekim ayında Almanya'da olacağım ve hesabımda 4 Kasım a kadar süre aynı zamanda battle for azeroth da var. Classicte ashbringerda 18lv Gnome mage retailde de 110 a boostlayıp 120 yapmaya çalıştığım 118lv bir hunter var. Hani oyun süresi alamayıp takılmak isteyen varsa 1 aylığına hediye etmek isterim. Satış için ilan açtım da pek yanaşan olmadı, belki birinin işi görülür böylelikle

• Eğer o sürede hiç oynamazsan destek ticketi açıp bir kısmını geri alabiliyorsun. Bazen de tamamını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Eğer o sürede hiç oynamazsan destek ticketi açıp bir kısmını geri alabiliyorsun. Bazen de tamamını.
    Pek sanmıyorum ama denerim şansımı
  • quote:

Eğer o sürede hiç oynamazsan destek ticketi açıp bir kısmını geri alabiliyorsun. Bazen de tamamını.
    Daha geçenlerde desteğe yazdım legion zamanında vardı artık yapmıyoruz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Daha geçenlerde desteğe yazdım legion zamanında vardı artık yapmıyoruz dediler.

Alıntıları Göster
    ben sorduğumda, arada sırada giriş yapmışsınız ondan hesabınıza oynamadığınız süreyi ekleyemiyoruz demişti. Süreyi sadece uzun süre oynamadığınızda ekliyoruz demişti.
    Benim bu ticketi atmamın sebebi de forumlarda oynamadığımız süreyi komple geri alabildiğimizi yazmalarıydı. Değiştirdilerse bu sistemi bilemiyorum tabi. Bu dediğimi wod zamanı yapmıştım galiba.
  • quote:

ben sorduğumda, arada sırada giriş yapmışsınız ondan hesabınıza oynamadığınız süreyi ekleyemiyoruz demişti. Süreyi sadece uzun süre oynamadığınızda ekliyoruz demişti.
    Benim bu ticketi atmamın sebebi de forumlarda oynamadığımız süreyi komple geri alabildiğimizi yazmalarıydı. Değiştirdilerse bu sistemi bilemiyorum tabi. Bu dediğimi wod zamanı yapmıştım galiba.

Alıntıları Göster
    Evet hocam dediğiniz gibiydi ama bfa ile kaldırmışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.