Şimdi Ara

1.5 impreza ya lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009 model 163000 km de imprezam var hiç LPG takılmamış

Daha önce bu marka modele LPG taktiranlarin fikrini almak istiyorum.

Ümraniye Candan otogaz 12500 Lovato 10000 TL Atiker fiyatı verdi

• 2011 modeline Atiker golf taktırdım Candan mühendislik te, 40bin kullandım. Lpg bakımı yaptırmadım o yüzden bir enjektör arızası yaşadım. Lpg bakımı ihmal etmemek lazım.

Onun dışında yılda 2-3 defa arıza ışığı yakardı. Bir iki gün sonra sönerdi.

Lpg fiyatı ne kadar bilmiyorum ama şu an taktirmazdım, nitekim kendi aracıma da taktirmiyorum. Arıza maliyetleri yakıt maliyetine göre çok daha yüksek şu an. İmprezada bir supap değişimi 20-30bin tutar tahminim. Yapacağınız ekonomi oraya gidecek er ya da geç.
  • Kaç km de taktırdın

• Hiç bir aracıma Atiker lpg taktırmadım, taktırmam. Atiker lpgli araç dahi almam. Hele bir Subaruya asla taktırmayın.

Tamam Candan iyi reklam yapıyor şöyle büyük böyle uzay diye abartılıyor. İyi bir montajcıdan farkı yok. Subaru özel servislerine sorun, gerekirse satılık ilanlardaki lpgli subaru sahiplerine yazın. Usta önersinler size ona göre montaj yaptırın.

• crssover C kullanıcısına yanıt

O zamanlar araştırmıştım. En çok atiker tavsiye ediliyordu subaru için. Taktırmadan önce subaru servisine sordum, onlar da atiker önermişti. Hatta subaru ilanlarında atiker kit takılı olduğu özellikle belirtilirdi. 5-6 yıl geçti, daha uyumlu kitler çıktı mı bilmem.

Siz taktırmayın. Kazık yemeği herkes sevmiyor.

• bec54 B kullanıcısına yanıt

70bin km falandı, sattığımda 114bin km'deydi.

• 3 ay önce lpg siz imprezza aradım bulamadım. O arabaya yazık etmeyin.
  • Bulamadınız mi ?

Szice şuan ki piyasada 163 bin km de sol taraf komple boyalı sağ ön arka kapı boyalı Tavan kaput bagaj sağ ön arka çamurluk boyasız.

Triger serviste değişti klima vs faal sizce kaç TL eder

• Tüh, üzüldüm. Mazda otomatik almayı düşünüyordum. Toyota bakicam mecbur. Türkiye'de den gitmeyecek tek japon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.