Şimdi Ara

1,3 Multijet Motor Sıfırlama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
39.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tryaqain

Anladım. Yok ya sanayi işi olsun :) araç zaten 10 bin civarı

Fabrikadan sıfır motor almak değilde revizyona gitsem maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Konu ile alakasız ama bende PTT ' de memurum. HGS yada herhangi bir PTT işlemi/ürünü için istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. :)

araca zaten 10000 lira karsiligi alacakmissiniz.sandik motorla ugrastiginiza,verdiginiz paraya degmez.satacaginiz zamanda ettiginiz masrafin yarisi kadar bile aracin uzerine koyamazsiniz.tavsiyem,araci alimadan once bir ustaya detayli inceletin.masraf durumunu ogrenip oyle alin.belki ufak bir bakimla binilecek haldedir.bosa paranizi harcamamis olursunuz.

Birde mesaj kutunuza bakarsaniz,ptt ile ilgili bir sorum var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka0658 -- 7 Temmuz 2014; 7:52:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanayide sağlam bir motor şanzıman bakımı 4 yeni lastik attınız mı işinizi görecektir.
  • TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I için 4.875,00 TL harcadım Mayıs ayında, fazlası var eksiği yok.
    Dizel motor daha maliyetli olabilir.

1.700,00 TL orjinal yedek parçalar
    1.000,00 TL silindir kapağı
    1.700,00 TL toplam işçilik ücreti (Usta ve rektefiye ücreti dahil)
    325,00 TL zincir kiti, kasnak ve V kayışı
    150,00 TL antirifiz eklemesi, yağ değişimi, yağ filtresi
  • Huka Sampos kullanıcısına yanıt
    30.06.2014 tarihinde andirin ptt merkezinde 45 tl karşıliginda alinmis bu urun. 15 tl hizmet bedeli 30 tl içerisinde bakiye var herhangi bir gecis hareketi göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tryaqain -- 7 Temmuz 2014; 21:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

quote:

Orijinalden alıntı: tryaqain

Anladım. Yok ya sanayi işi olsun :) araç zaten 10 bin civarı

Fabrikadan sıfır motor almak değilde revizyona gitsem maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Konu ile alakasız ama bende PTT ' de memurum. HGS yada herhangi bir PTT işlemi/ürünü için istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. :)

Dostum ben zamanında iş bankasından ya da yapıkrediden kredi kartıma bağlı HGS almıştım zamanında 30 tl lik. sonra aracı sattım araçla beraber gitti hgs. ben de aldıgım bankanın internet şubesinden hgs yi iptal ettirdim lakin benim 30 lirayı iade etmediler bu iadeyi PTT den mi almam lazım? Zaman aşım süresi var mı?

Çalıştığınız bankadan talep ediceksiniz ucreti. 30 tl bakiyedir. Urun hizmet bedeli 5 tl dir. Fakat bankalar 5 tl ucreti çoğu zaman almıyorlar kredi kartına vs gibi otomatik odemeye bagliyorlar urunu. Hgs icinde bakiye kalmissa ptt 1 ay sonra iade ediyor ptt den alinan urunler icin geçerli bu

• 300bindeki albealar saat gibi calisiyor takside; ancak 600 veya 500kusur bindekiler biraz belli ediyor sesinden durumunu.. dogru kullanildiysa, triger zinciri , turbo, baski balata gibi sarf malzeme masrafi cikar en fazla.. sordugum taksicilerin cogu da segman bile attirmamisti arabaya..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.