Şimdi Ara

1.3 cdti rölantide titreme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.3 cdti arabamı aldığım yaklaşık 1 ay oldu. Motor soğukken çalıştırdığımda rölantide 10-15 sn titreme oluyor, servise sorduğumda "ufak titremeler önemsiz ama artarsa mutlaka getir bakalım dediler" bu tarz bi durumla karşılaşan varmı aranızda?

• ???
  • opelin genel sorunlarından bir bu forumda çoğu yerde karşılaşmıştım.
  • Yakıt kalitesiyle alakalı.Motor kurum kaplamaya başlamış.Karbon temizliği zamanı gelmiş bence..
  • üstad çok ufak oynamalar olur özellikle soguk havalarda 10 senedir opel kullanıyorum hepsindede aynı olay oluyordu şimdiki astramda da aynı olay var anarmollik teşkil etmediği sürece arabanı hiç kurcalatma derim ben sana deneme tahtası yapma aracını
  • quote:

Orjinalden alıntı: gky53

üstad çok ufak oynamalar olur özellikle soguk havalarda 10 senedir opel kullanıyorum hepsindede aynı olay oluyordu şimdiki astramda da aynı olay var anarmollik teşkil etmediği sürece arabanı hiç kurcalatma derim ben sana deneme tahtası yapma aracını

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum ve arabayı kurcalatmak hiç istemiyorum. Acaba titreme sorunu yaşayan ve servise gidip halledebilen birileri varsa başından geçenleri anlatırsa memnun olurum biz 2 arkadaş aldık arabaları ve 2 sindede aynı sorun var ayrıca 2006 model aracı olan arkadaşımdada var...
  • Aynı problem 2010 corsa cdti aracımda var çözümü bulan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.