Şimdi Ara

1.2 TSİ Leon (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
11.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TECO31

Sayın arıcan ben de izmirdeyim bu aracı almayı planlıyorum güncel düşüncelerinizi özellikle yakıt konusunda alabilirmiyim en büyük soru işareti yakıt benzin fiyatları malum:)

genel ortalama cok sıkışık trafikte yani bilirsiniz sabah yeşildere trafiği 7 litre yakıyor bornovaya giderken ama o yol boş ise hafta sonları yani yeşildere yolundan bornovaya 5.4 litre ile gidiyorum bence yakıt konusunda sıkıntı yaşamazsınız. ben bu sıkışık yollarda kullanmama rağmen 1 depo ile 750 km yol yapıyorum.şehir içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: arıcan

quote:

Sayın arıcan ben de izmirdeyim bu aracı almayı planlıyorum güncel düşüncelerinizi özellikle yakıt konusunda alabilirmiyim en büyük soru işareti yakıt benzin fiyatları malum:)

genel ortalama cok sıkışık trafikte yani bilirsiniz sabah yeşildere trafiği 7 litre yakıyor bornovaya giderken ama o yol boş ise hafta sonları yani yeşildere yolundan bornovaya 5.4 litre ile gidiyorum bence yakıt konusunda sıkıntı yaşamazsınız. ben bu sıkışık yollarda kullanmama rağmen 1 depo ile 750 km yol yapıyorum.şehir içinde

750 km yapıyorsa aracın süper benim 1,6 tdı cr dsg sehir içinde anca o kadar yapıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: iyisat.com

quote:

Orijinalden alıntı: arıcan

quote:

750 km yapıyorsa aracın süper benim 1,6 tdı cr dsg sehir içinde anca o kadar yapıyor...

700-750 yapıyorum daha 700 un altına hiç düşmedim

• İyi aksamlar,

Düşünen olursa parrot ck3000 bluetooth araç kitimi ve bizim araçların(leon) direksiyondaki orjinal butonlarla bu kiti kullanmaya olanak sağlayan adaptörü satıyorum. Gelen aramaları aracın hoparlörlerine aktarır ve çok net bir konusma yapma imkanı sağlar. Araçta delinme orjinalliği bozacak herhangi bir şey yapılmadan takılmaktadır.

Araça kiti: 280TL
    Adaptör: 170TL
    ikisi birlikte alınırsa 400TL

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-arac-kiti-parrot-ck3000-bluetooth-arac-kiti/detay/

• Supermis kardeş 1.4 tsı vardı uzun yolda 650 yapıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyisat.com

Supermis kardeş 1.4 tsı vardı uzun yolda 650 yapıyordu

ben daha uzun yol yapmadım hiç onun için bilmiyorum kaç km yapar.
  • ankara şehir içi 1.4 ile 700 yapıyorum bende 2 aydır, 1.2 nin 750 yapması normal, havaların ısınmasının etkisi büyük.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djsoo -- 8 Ağustos 2011; 3:08:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.