Şimdi Ara

1.0l Güvenlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 1.0l bi server kurdum eskiyi özleyen çok kişi var.
    Server ın bazı güvenlik acıklıkları varmış saolsun bazı hacker arkadaşlar bunu gösterdi herkeze 32000 point dağatarak
    Güvenlik acıgı neden kaynaklanıyor?
    Kapatılamazmı?
    Hackerların Başka İşi Yokmu?

• Arkadaşım FuzuLî port açmazsan hiçbirşey yapamazlar..Sadece ihtiyacın olan portları açmalısın. 44405 55901 ve 80 portlarını aç sadece.Ek olarak 1.0L versionunda dupe olayı var.Dupe yapılıyor malesef bunun önüne subserver açarak geçebilirsin.Yani girişte 2 server olucak tekinde banka var trade kapalı öbüründe banka yok trade açık.ßu şekilde dupe ninde önüne geçebilirsin.Ancak subserveri açarsan 55903 portunuda açman gerekli
  • 1.MAgiclord a sökmez stat ve item basar
    2.İzmerlee guildini bilenler bilirler.Arkadaş eğitim amaçlı 1.0L de tarkanda dupe yaptı.Aynı ekip subserverli Mu-türkiyede dupe yaptı.
    3.1.0L str ve agi kasan tüm charlar Speed yapabilir.
    yane 1.0L bu konuda oldukça sorunlu bir versiyondur,ancak 97D den sonra en fazla zevk alarak oynadığım versiyondu
    Kuracak arkadaşa ALlah sabır versin
    Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlug

1.MAgiclord a sökmez stat ve item basar
    2.İzmerlee guildini bilenler bilirler.Arkadaş eğitim amaçlı 1.0L de tarkanda dupe yaptı.Aynı ekip subserverli Mu-türkiyede dupe yaptı.
    3.1.0L str ve agi kasan tüm charlar Speed yapabilir.
    yane 1.0L bu konuda oldukça sorunlu bir versiyondur,ancak 97D den sonra en fazla zevk alarak oynadığım versiyondu
    Kuracak arkadaşa ALlah sabır versin
    Saygılar

Hmm bilemiyorum ben normalde olması gerekenleri yazmıştım.Magiclord zaten Sql konusunda kendini aşmış bildiğim kadarıyla
  • merak etmeyin siz umut zaten aştı kendini ama ilglenmio artık mu ile bildlgm kadaryla xD

4ever Magic_Lord
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.