Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fa1yan0s kullanıcısına yanıt
    Böyle saçma birşey görmedim. Attıkları mesajda 3 gün içinde kargoya verilecek diyorlar... Ne ara tedarik edilip kargo işlemi yapacaklar anlamak güç. Cuma gününe kadar kargo işlemi gelmezse iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wish26 -- 20 Mayıs 2020; 17:53:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wish26 W kullanıcısına yanıt
    Maalesef son dönemde bu tarz satışlar çok fazla oluyor. Dilerim sorunsuz çözülür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asus rog 5700xt bazı yerlerde beğenilirken bazı yerlerde de sıkıntılı denmiş. Gaming gecesinden aldım ama benim de aklıma takıldı, alan arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz?
  • ruplisher1 R kullanıcısına yanıt
    Henüz elimize ulaşmadı. Kartın son versiyonlarında vidalarla alakalı ısınma durumu vardı onu çözmüşler ve gayet iyi. Önceki versiyonlar için Asus'a mesaj atarak vida istiyorsun yada kartı onlara gönderiyorsun yapıp gönderiyorlar. İnceleme videoları mevcut. Üretim kodları ve açıklama linkte mevcut. https://rog.asus.com/articles/gaming-graphics-cards/notice-thermal-performance-and-cooler-mounting-pressure-for-rog-strix-radeon-rx-5700-series-graphics-cards/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wish26 -- 20 Mayıs 2020; 20:41:58 >

• wish26 W kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi ürününüz paketleniyor yazıyor fakat işin garip tarafı, tedarik sürecini sormuştum ona da halen tedarik sürecinde diye cevap verilmiş. Siz de durumlar ne vaziyette?
  • 5700 xt yi bekliyoruz.Okuduğum yorumlardan sonra pek ümidim yok ama bakalım ...
  • Cupra_R kullanıcısına yanıt
    Predator X kullanıcısına yanıt
    Aras Kurye'den gelen SMS'teki kodun karakter sayısı Aras normal kargo standart kodlamasına uyduğunu sonradan fark ettim.İncehesap sitesindeki sipariş takipten bakınca Aras Kurye ile "Yolda" gözüküyor. SMS'teki takip kodu ile Aras kendi sitesinden baktım. Kayıt çıktı. Paket gayet Aras Kargo ile gönderilmiş ve onların sisteminde kayıtları var. Evet yolda ama kurye ile değil yani. İnce belki de kuryeye verdi ama kurye oradan Aras kargo normal sistemine aktarmış da olabilir. Paketi normal kargo kodu ile takip ediyorum. Gidip şubeden alacağım gibi gözüküyor. Haftasonuna kadar sağ salim alalım da bir de bayram tatili girmesin araya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 20 Mayıs 2020; 23:54:57 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Aras kargo sisteminden de gözüküyor evet. Beklediğim kargo da aras kargo şubesine gelecek gözüküyor

Lakin hastane dönüşü kargoya uğradık. Şubeye geldiyse alalım diye. Adamlar bizle alakası yok bu aras kurye başka şirket diyip sallamışlar. Saçmalığa bakar mısın. P.tesi verildi bir de kargoya. Aras kargoda yaşadığım sıkıntıları hiç bir kargoda yaşamadım. Her seferinde rezillik bıktım artık.

• Predator X kullanıcısına yanıt
    Elinizde Aras kargo kodu varsa şube öyle birşey diyememesi lazım. Aras Kurye ile 2 paketim var. Mesela o da şu an şubede gözüküyor. Onunla ilgili normal kargo koduna ulaşamadım. Ama dağıtıma çıktı ve şuybeye geri gitti gözüküyor. Muhtemelen isim ile baktırdığımda isimden çıkacak. Onun takip kodu zaten kısa idi ve kurye sitesinden bakıyordum. Diğeri ise normal Aras Kargo kodu. O da muhtemelen yarın şubeye gelecek. Onu direk Aras kargo kodu ile söyleyeceğim zaten. Kurye dediğin getirip telefon eder. TrendyolExpress vb. öyle çalışıyor. Aras Kurye bazı yerlerde eve, bazı yerlered şubeye teslim ediyor sanırım. İşin ilginç yanı şube çalışanları da bilmiyor. Daha önceden de Aras Kurye ile gelen paketim iubede gözüküyordu. Kurye deyince bizde değildir dediler. Diğer normal paketlerime bakarken o paket de depodan çıktı. Oraya nasıl geldiğini bilen yok :) Buraya gelmiş ise kurye değil normak kargo takiplidir abi diyor. Dedim elimde kurye takip kodu var. Oradan gördüm şubede olduğunu. Sizin sisteme işli değil :) Çok ilginç gerçekten.

• Benim bu cuma aldığım kasa,işlemci ve ssd geldi pazar günü. Bir tek anakartı bugun kargolamışlar o da yarın ya da diğer gün gelir büyük ihitmalle. Herkes ürüne sorun yaşıyor ama sanırım şans işi biraz bilemedim.
  • Benimde 15.05.2020 tarihinde aldığım ryzen 5 3600x 19.05.2020 salı günü sorunsuz şekilde elime ulaştı. Henüz sistemimde kullanmadım. Hızlı kargo ve özenli paketleme için teşekkür ediyorum @incehesap.com

• fa1yan0s kullanıcısına yanıt
    Benimde sisteme ürünler paketleniyor şeklinde bildirim girilmiş. Bugün sorduğumda tedarik sürecinde olduğu ve 3 iş günü içinde kargoya verileceğini yazmışlardı. Umarım yarın kargoya verirler ve cuma elimizde olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wish26 -- 21 Mayıs 2020; 2:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Aras Kurye'den gelen SMS'teki kodun karakter sayısı Aras normal kargo standart kodlamasına uyduğunu sonradan fark ettim.İncehesap sitesindeki sipariş takipten bakınca Aras Kurye ile "Yolda" gözüküyor. SMS'teki takip kodu ile Aras kendi sitesinden baktım. Kayıt çıktı. Paket gayet Aras Kargo ile gönderilmiş ve onların sisteminde kayıtları var. Evet yolda ama kurye ile değil yani. İnce belki de kuryeye verdi ama kurye oradan Aras kargo normal sistemine aktarmış da olabilir. Paketi normal kargo kodu ile takip ediyorum. Gidip şubeden alacağım gibi gözüküyor. Haftasonuna kadar sağ salim alalım da bir de bayram tatili girmesin araya.
    Hocam benim sms'den gelen takip no ile aras kargoda sorgulattığımda kargo çıkmıyor yalnız sms olarak gelen mesajdawww.jetizz.com yazıyor bu siteye girince yerlerinin kavacıkta olduğu Aras holding kuruluşu olduğu yazıyor. Şubede olsa ben de sizin gibi almayı düşünüyorum ama ortada şube yok :) umarım tatil girmeden kargolar tez vakitte elimize ulaşır.

Edit: Aynı vakitte aldığımız Antalyadaki arkadaşımıza bugün teslim olmuş kartı biz istanbulda olduğumuz halde hala teslim alamamış olmamız komik hakikaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cupra_R -- 21 Mayıs 2020; 3:56:59 >

• Cupra_R kullanıcısına yanıt
    Jetizz, Aras kurye aynı. Anladığım kadarıyla bazı yerlerde direk eve götürüyor ve bazı yerlerde hiç teslimata falan çıkmayıp adrese bakan Aras Kargo şubesine bırakıyor. Belki de en baştan kayıt kurye gibi gözükse bile aslında Aras kargo le geliyor olabilir. Sorun elimizde kurye takip kodu olması ve normal kargo kodu yok ise oradan bakamıyor olmamız. Bakalım şubeye gideceğim ben bugün.
  • Pazartesi yasak yokmuydu nasıl kargoya vermişler sizinkileri hayret. Ben artık vazgeçtim en son bana gönderiyor adamlar. Alfabetik mi gidiyorlar napıyorlar anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

Üstad selam , bende Asus TUF Gaming VG27VQ 27'' 1ms 165Hz FreeSync FHD Oyuncu Monitörü almayı düşünüyorum ama fiyatı yükselmiş anladığım kadarıyla cuma günü tekrar mı düşecek. Aldıysan memnun musun nasıldır diye soracaktım.

Alıntıları Göster
    cuma günü tekrardan indirime girmesi düşük ihtimal. 1 haftadır kargoya veremediler o yüzden yorum yapamıyorum ürün ile alakalı
  • Aras kurye hiç bir güncelleme yapmadı. Aldığım ürün pazartesi kargoya verildi hala yolda gözüküyor.
  • Benim kargo dağıtıma çıktı diye güncellendi . Yer:İzmir
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.