Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uJeed Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3700X 2099a gelirse en uygun yere göre 300 lira daha ucuz oluyor bende niyetlendim 370X anakartım var 1700 cpu var alsammı napsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

vatan'da 2799 şu anda.boşuna indirim yaptık demesinler vatana gerine gerine gidiyorsun ölü piksel var mı baktırıyorsun ne uğraşacan netle falan?
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-optix-mpg27cq-wqhd-27-144hz-1ms-mprt-curved-led-monitor.html

Alıntıları Göster
    İyi buldun hocam ben bunu görmedim, evet bunu ozaman 2499 satmaları lazım Bu arada görüşemiyoruz nerelerdesin, indirim konusunda karşılaşmakta hani ne bileyim

Bu arada hedef ürünlerimden birisi daha geldi. 480GB SSD , şuanda 3GB yer bulunan oyun yüklediğim 120GB ssd'mi değiştirebilirim. James donkey gelsin diye bekliyordum 960GB ama bu ucuz olursa bu da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 11 Ekim 2019; 18:29:21 >

• Valla monitör almak beni öldürüyor.

Mağazadan alırken ölü piksel çıkmayıp evde kullanırken 1 hafta sonra ölü piksel çıkanlar oluyormuş diye okuyorum ara sıra.
  • Benim sol altta, kenarlardan 5 er cm yukarıda var rengi de yeşil Epeydir mutluyuz ikimizde bakmıyoruz çok birbirimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

vatan'da 2799 şu anda.boşuna indirim yaptık demesinler vatana gerine gerine gidiyorsun ölü piksel var mı baktırıyorsun ne uğraşacan netle falan?
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-optix-mpg27cq-wqhd-27-144hz-1ms-mprt-curved-led-monitor.html

Alıntıları Göster
    2500 altına satarlarsa bana alıyorsun o zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep amd sanırım kampanya, bi 9600k alamadık
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Intel Türkiye kapanalı çok oldu, ofis diye bir şeyleri kalmadı.

AMD Ortadoğu ile ilgili çalışmalarının bir çoğunu Türkiye üzerinden yürütüyor. Kampanya yapması da normal oluyor bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 11 Ekim 2019; 18:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Intel Türkiye kapanalı çok oldu, ofis diye bir şeyleri kalmadı.

AMD Ortadoğu ile ilgili çalışmalarının bir çoğunu Türkiye üzerinden yürütüyor. Kampanya yapması da normal oluyor bu durumda.
    En son sandy bridge intel sistemim olmuştu ondan beri amd kullanıyorum ancak yeni sistemde mac kullanmak istiyorum. en sorunsuz hackintosh da intel sistemle yapılıyor :( firma kampanyası bakacağım o zaman
  • Ben webtekno battle gold alacağım da indirime giren parçalar sayesinde sistemin de fiyatı düşer mi sizce şu anda 4900 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27 inç msi monitör için mi diyorsunuz o fiyatları, çözünürlüğü 4k değilse o dediğiniz paralar etmez yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

27 inç msi monitör için mi diyorsunuz o fiyatları, çözünürlüğü 4k değilse o dediğiniz paralar etmez yahu
    4k 144 hz var 18000 liraya :)

Dolar kuruna göre iyi bir şeyler gelir diye umut ediyoruz bakalım 20 dk sonra belli olacak her şey.

• quote:

4k 144 hz var 18000 liraya :)

Dolar kuruna göre iyi bir şeyler gelir diye umut ediyoruz bakalım 20 dk sonra belli olacak her şey.

Alıntıları Göster
    144 hz 2k monitörü 1850 ye aldım onu referans alarak bana mantıklı gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

144 hz 2k monitörü 1850 ye aldım onu referans alarak bana mantıklı gelmedi

Alıntıları Göster
    Ne zaman ?

Samsung j serisiyle kıyaslıyorsanız eş değer ürün değiller ne yazık.

Tn paneller veya giriş seviyesi va paneller ucuz olabiliyor arada.

2k 144 için yine de kötü fiyat değil 1850 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 11 Ekim 2019; 19:43:6 >
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: xooa

Valla monitör almak beni öldürüyor.

Mağazadan alırken ölü piksel çıkmayıp evde kullanırken 1 hafta sonra ölü piksel çıkanlar oluyormuş diye okuyorum ara sıra.
    bu biraz aldığın monitör tipine göre değişir.mesela quantumdot diye bir icat var fiks çıkacak o ölü piksel.IPS alırsan aynı şekilde yine ölü çıkabilir ama TN panellerde en başta varsa vardır yoksa sonradan olan TN monitörüm olmadı benim.kuzenle vatana gittik 27 LG TV monitör kılıklı bir şey alacak dedim denetelim.yok ya ne gerek var dedi denedik ekranın ortasında çıktı.anah dedi kuzen.bir tane daha denedik onda da çıktı adamlar da şaşırdı.üçüncüyü aldık ve bu dediğim 10 sene önce falandı hala kullanıyor.şans işi ama denetme imkanın varsa ve TN ise zarar gelmez bence.ilk LCD ile tanışmamız birader aldı 17 kare açtık sağ altta iki tane yeşil ölü.5 tane olursa iadeye giriyor dediler eziyet gibi kullandı.netten alınacaksa ya ölü piksel garantisi olacak ya 5 taneye kadar demeyecekler ya da satıcı iyi niyetli olacak.

• quote:

2500 altına satarlarsa bana alıyorsun o zaman :)

Alıntıları Göster
    bana ne olm kaça satarlarsa satsınlar ben almayacam o kesin.800 küsür liraya 75hz freesync 24.5 aoc satıyor HB hani çölde kalsam onu alırım.
  • Site göçtü.
  • 2499 monitör ama tıklıyorum sayfa açılmıyor.
  • site gitti 300 tl ye yakın indirim var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.