Şimdi Ara

[01.06.14][G2][D802][16GB'A DÜŞEN 32GB CİHAZI KURTARMA] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
12
Favori
27.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran Görüntüsünde sıkıntı yokta bu bizim uşak (pendroz) iyi rom yapmış ama ekran dönmüyor onunla uğraşıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: koklica

Ekran Görüntüsünde sıkıntı yokta bu bizim uşak (pendroz) iyi rom yapmış ama ekran dönmüyor onunla uğraşıyorum :)

Bunu recoveryden flashla sorun hallolur

https://mega.co.nz/#!IU8y1D4Y!8lB0P-DLmiZcKYbfi4UGusDM6MIGmdxwmc67zhljmD8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: koklica

Ekran Görüntüsünde sıkıntı yokta bu bizim uşak (pendroz) iyi rom yapmış ama ekran dönmüyor onunla uğraşıyorum :)

Bunu recoveryden flashla sorun hallolur

https://mega.co.nz/#!IU8y1D4Y!8lB0P-DLmiZcKYbfi4UGusDM6MIGmdxwmc67zhljmD8

Hocam büyüksün....

[01.06.14][G2][D802][16GB'A DÜŞEN 32GB CİHAZI KURTARMA] [01.06.14][G2][D802][16GB'A DÜŞEN 32GB CİHAZI KURTARMA] [01.06.14][G2][D802][16GB'A DÜŞEN 32GB CİHAZI KURTARMA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koklica -- 5 Haziran 2014; 10:45:51 >

• Bu sorunun sebebi nedir? Yani telefonu 16 gb a nasıl düşürüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Bu sorunun sebebi nedir? Yani telefonu 16 gb a nasıl düşürüyorsunuz?

16gb lik rom yükleyince oluyor yalnız tüm 16gb romlarda da olmuyor hafızayı okuyan dosyalar değişiyor diyelim özetle

• Teşekkür ederim sonunda sorun çözüldü 10c olan sürümü normal izleyemedim ama tot olan dosyayı yükledik düzeldi ama ota ile güncelleme güncel sürüm uyarısı verdi bende pc den güncelleme yaptım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim
    SORUN COZULDU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Bu sorunun sebebi nedir? Yani telefonu 16 gb a nasıl düşürüyorsunuz?

16gb lik rom yükleyince oluyor yalnız tüm 16gb romlarda da olmuyor hafızayı okuyan dosyalar değişiyor diyelim özetle

BENİM 16 GB DA DÜŞMESİ LG MOBILE SUPPORT TOOL İLE OLDU DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ KENDİM İNDİRİP Bİ ROM YÜKLEMEDİM OTA İLE GÜNCELEME YAPMIŞTIM. PC SUİTE İNDİRDİM ORADA DA YAZILIM HATALARINI DÜZELT YAZIYORDU ONDA TEKRAR YÜLEME YAPTI SONRA LG MOBILE SUPPORT TOOL İLE DE AYNI ŞEYİ YAPTIM LG KENDİSİ YÜKLEMİŞ TABİ İNDİRDİ. TECRÜBE OLDU. BANA KALIRSA LG MOBILE SUPPORT TOOL VE LG SUİTE İLE GÜNCELLEME YAPIN AMA GÜNCELLEME SONRASI HATALARI GİDER VS DİYE YAPMAYIN BENİM ÖYLE OLDU.

• bu işlemi root işlemi yapmadan başarma imkanımız var mı acaba
  • anılbal_ kullanıcısına yanıt
    Root yetkisi olmadan partition ları yeniden boyutlandıramazsınız hocam...
    diğer yere de yazdım hiç uğraşmayın yenisini versinler telefonun...
  • konuya emeği geçenlere çok teşekkür ederim. işe yaradı ... yalnız ben türkiye yerine hollanda 10f ile çözdüm. bu bilgide benden olsun ... 10f ile yapınca da işe yarıyor. bir de root yaptıktan sonra ben kabloyu çıkarmadan fix işlemine geçiyordum. burada hata etmişim. root işleminden sonra kabloyu çıkarıp yeniden telefonu bağlamak gerekiyor.

tekrar teşekkürler ...
  • Konu için emeği geçen herkese teşekkür ederim. çok faydalı oldu, 32 gb a döndürdüm, sonunda.
  • ssschutzstaffel_ss kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Blacktechtonix kardeş bu yöntemi denedim olmadı zaten
    yanlış yere yazmışım nerde hata yaptım anlamadım şimdi telefona
    1. EUROPEAN - 32 GB - 20D yükledim o var
    ama 16gb hala garanti yeri ile konuştum delta bize gönderin dedi yazılımsal dedi
    ama göndermek gelmiyo acıkcası içimden nasıl başlamalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitarmis

Blacktechtonix kardeş bu yöntemi denedim olmadı zaten
    yanlış yere yazmışım nerde hata yaptım anlamadım şimdi telefona
    1. EUROPEAN - 32 GB - 20D yükledim o var
    ama 16gb hala garanti yeri ile konuştum delta bize gönderin dedi yazılımsal dedi
    ama göndermek gelmiyo acıkcası içimden nasıl başlamalıyım

Hocam işlemler 4.2.2 de geçerli diye belirttim önce jb e geçin sonra yapın islemleri eksiksiz yapın 32 GB a geçer uygulayan kurtaran arkadaşların yorumlarını okuyun aynı hatalar olabilir

• sorun çözüldü paylaşım yapan arkadaşa çoook teşekkür ederim. fix işlemi yaparken hata alan arkadaşlar ''cannot open for write permission denied'' root yaptıktan sonra kabloyu çekin uçak moduna alın ve tekrar kabloyu takıp fix işlemi yapın.
  • Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler, büyük ızdıraptan kurtardı açıkcası
     [01.06.14][G2][D802][16GB'A DÜŞEN 32GB CİHAZI KURTARMA]

• Bu paylaşımı yapan arkadaşım çok ama çok teşekkürler en içten.
    Kafayı yiyordum neredeyse, sayende harfi harfine uyunca kurtuldum 16 gb a düşme belasından. ..

Tekrar teşekkür ederim. Allah razı olsun..

• arkadaşlar saçma olacak ama bu uygulamayı 16gblik telefonda deneyenler var mı artış olur belki :D :D bir ara amd 3 çekirdekli işlemcilerde 4. çekirdek aktif oluyordu falan ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

arkadaşlar saçma olacak ama bu uygulamayı 16gblik telefonda deneyenler var mı artış olur belki :D :D bir ara amd 3 çekirdekli işlemcilerde 4. çekirdek aktif oluyordu falan ya :D

Bu riski alırsanız deneyin ama şuana kadar illa ki birisi denemiştir diye düşünüyorum ve yükseldiğini söyleyen olmadı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.