Şimdi Ara

0 Aldığım Araç Boyalı Çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: m_kucukaksoy

ispatlarsiniz bu şekilde açılmış davalar var tek kapı boyasindan aracını iade eden var onlar yalan söylediğinizi bile iddaa ederler sabrın sonu selamet iki yıl kadar sürer
    benim aracında yetkili servis te kazadan sonra faturasız kapı değişimi yapıldı resimli kapı değişimine bile hayır diyorlar avukatla görüş kazanırsınız

İlginiz için teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakkarizma

Arkadaşlar öncelikle herkese slm;

2006 yılında hyundai bayisinden 0 aldığım VIP Döşemeli Starex marka aracımı satmaya karar verdım, Bir müşteriyle anlaştm ve son derece kendımden emın olarak değişeninin ve boyasının olmadığını söyledim Bilgisayarlı araç test merkezine gittiğimizde aracın Sürgülü kapısı ve arka bagaj kapağı tamamen boyalı çıktı duydugumda şok oldum, Ne ara bi yere vurdum ne ara boyattım, aracı benden başka kullananda yok, Aracı zaten yakıtından dolayı satmak sıkıntılı zaten yarı yarıya zarar ettim ve artık daha fazlasına tahammülüm kalmadı, Bu Aracın kapılarının boyanmasının sebebi ne olabilir?

Hundai bayisini mahkemeye vermeye kalksak ki, aradan 4 yıl geçmiş, Herhangi bir şekilde hak talep etme hakkım varmıdır, Bayiye derdimizi anlattgımda umursamız bir tavırla bizi yolculadı, Demekki 0 araç alırkende bilgisayarlı test merkezine götürüp baktıracağız, Yorumlarınız benım için degerlidir.
    Teşekkür ederim....

Buna benzer bir duruma çok Yakinen tanidigim ve çok sevip saydigim bir dostumuz düştü, Oda aracinin Orjinal boyasi oldugunu saniyodu satarken...

Meğerse Araci Tarihini hatirlamadiklari bir dönem bir tanidiklarina veriyor 5 6 günlügüne o esnada Araci çarpiyolar ve Ayip olmasin diyede Yaptirip geri iade veriyolar.. Ancak Araçla kaza yaptiklarini söylemiyolar Yaptirdiklari için.. Madem yaptirdik Hiç bahsetmeyelim diyolar.. Gel zaman git zaman Araç satiliga kondugunda Gerçek ortaya çikiyor.. Sizde de büyük ihtimal bu böyle oldu Size söylenmemiş olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Ağustos 2012; 3:00:53 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.