Şimdi Ara

0.5 ms 165 hz acer monitör 1499 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ugunay35

Sakın ve sakın alma bu monitörü bu tarz şeyler 1 kere alınır 4-5 yıl kullanılır tv gibi düşün bu monitör tn panel ve kasa çerceveleri çok kalın.Zaten o ekran kartınla cs go ve bir kaç o tarz oyun harici o fps leri alamazsın.Benim oyun oynarken aradığım şey önce görsellik sonra performans olur.Şuan mesela rx 590 ekran kartıyla assasin creed full ayarlar 60-70 fps alıyorum.Bu monitörü alsam benimde işime yaramaz bu oyunlarda o monitör.Renklere önem veriyosan biraz bütçeni arttır ips 1 ms 144 hz monitör al 4-5 yıl arkana bakma.
    ips ve 1 ms? ayrıca multi oyunlarda performanslı olsun öylemi.

Bilmiyorsanızda biraz araştırın bari, bıktım şu monitör konularına yazan bilgisiz bilmişlerden.

Biri pixelleri sayar, öbürü tn panele çöp der, diğeri 1080p alınmaz der.

Sallayın işkembeden.

Tn panel en hızlı, in put lagı en düşük kısaca en iyi multi rekabetçi oyuncu monitörüdür.

Ips va paneller ghosting ve lagın yüksek olduğu, iddialı multi oyuncular için çöptür.

Yani tn değil tam tersi IPS ÇÖP anladınız mı.

Adam oyun oynayacağım diyor, gidip in putlagı ghostingi tepkime süresi en dandik ips öneriyorlar:)

Adamın 2k 144hz 165hz verecek sistemi yok, neden 2k almadın diyorlar.

Her şey görüntü kalitesi renk değil anladınızmı, hıza input laga tepkime süresine,1080pde alacağı yüksek fps ve stabilite ile düşük frame timelara bakıp tn 1080p alan bir sürü oyuncu var.

Madem çöp espor monitörleri neden tn ve 1080p?

Neden gigabyte ve diğer markalar 2020 senesinde hala 1080p tn monitör üretiyorlar?

Bu firmalar gerizekalı o yüzden çöp ürünler üretiyorlar dimi?

2k ıps 165hz ESPOR sınıfı monitör gösterin bilmiş 2k tayfası.

Ayrıca 2kyı namusu gibi savunan süper bilmiş arkadaşlar, 240hz 165hz 144hz bu hızları güncel oyunların hangilerinde kaç tanesinde alabileceksiniz,

Hangi kartı takıpta 2k 165 hz 240 hz tazeleme alacaksınız bana bi söyleyin bakim.

Ha pardon siz 165 hz 2k monitör alıp 100 fps yeter, olsun ya önemli değil 90fpsde olabilir diyen tiplersiniz unutmuşum.

2080ti 2080 2070s bu kartlardan kaç kişi kullanabiliyor? Çok az azınlık bir kesim

Bu kartlar bile 165 240hz sabit stabil veremiyorken, çoğunlukla 1650 1660s 1660ti 2060, 5600 5500 vs kartları kullanan kişilerin olduğu yerde 1080p çöp 2k alın diyenler benim nazarımda CAHİL bilgisiz boş konuşan tiplerdir.

Niyemi yazıyorum bunları, sizin yalan yanlış yorumlarınıza bakıp insanlar aldanmasın, yanlışı doğru bilmesin, hatalı tercihler yapmasın diye.

Her monitör konusunda tn çöp 1080p çöp yazanlar, asıl çöp sizin bilgisiz boş dolduramadığınız beyninizdir.

Gigabyte Aorus en son çıkardığı monitör 240hz 1080p.

Sene 2020 dünya markası gigabyte 1080p monitör çıkarıyor, çöp yaw gigabyte ne bilir. Gelsin forumdaki 2kcılardan bi öğrensin fikir alsın sonra çıkarsın 1080p dimi.

Siz gidip mühendis felan olun, burada harcanıyorsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 22 Mayıs 2020; 22:18:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.itopya.com/asus-27-vg278qf-165hz-05ms-dvi-d-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/
    Şu ürünü almak çok daha mantıklı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ceymıns kullanıcısına yanıt
    bunu alırsan uzaktan bakman lazım aksi takdirde 27inç ve 1k olduğu için pixsellenme yaşayacaksın asusun çok ürününü kullandım ürünleri abarttığımız kadar mükemmel değil yani en iyi ürünleri asus üretmiyor mlsf bu algıyı yok edin kafanızda şöyle diyim mesela ülkemizde vestel gibi bi marka var her tarafından kalitesizlik akıyor ama arçelik diye bi markada var heh işte bu asus o ülkenin arçeliği kesinlikle kalitesiz değil ama çok abartılacak kadar mükemmelde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvery -- 23 Mayıs 2020; 3:45:33 >
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    2k ve 1080p konusunda size katılıyorum lakin burada ben oyun için alıyorum diyip günde 2 saat nova 2 rütbesiyle cs oynamayı gamerlık sanan ve monitör önerisi isteyen çoluk çocuk da var. günde 18 saat oyun oynuyorum çok üst seviye bi oyuncuyum diyorsan tamam 1080p tn al ama bunun harici ben film de izliycem oyun da oynuycam diyorsanız tn panel gerçekten çöp. ikisine yan yana bakınca tn panelin masaüstü ekranın da bile ne kadar yüzüne bakılmayacağını herkes anlar
    onun için insanlar ips al demekte gayet haklılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunners49 -- 23 Mayıs 2020; 11:49:12 >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Ben 3 saat oynayacağım başka birde nette gezeceğim flim vs için 4k android tv var bilgisayardan film izlemiyorum herkesin kullanımı farklı

• Asus’un ekstrem kaliteli olduğunu ima etmedim ki zaten. Herkesin bakış açısına göre değişir pixel konusu. Ben 30/40 cm uzaklıktan bakıyorum aynı monitöre ve gayet renk doyumu tatmin ediyor.

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Tn, va, ips konusunda dediklerine katılıyorum. Ben de buradaki yazılara güvenip 144 hz va panel monitör aldım. Ghosting'den midem bulanıyor. Keşke tn alsaydım.
  • Kendim 2k 265HZ monitör kullanıyorum. 144 ile 165hz farkını hissetmiyorum desem doğrudur.

Kardeşim için yeni sistem topladık. GTX1660 Super. 144hz monitör tercih ettik.

Acer bizi üzmeyeceğini düşünüyorum.
    https://www.n11.com/urun/acer-vg240ypbiip-238-1-ms-144-hz-fhd-freesync-2xhdmi-dp-ips-led-gaming-monitor-1373557?magaza=betaplusteknoloji
    100TL maximum dan puan kazandık. 33TL'de bayram kuponu. / 6 taksit
    mevcutta 3 tane Acer monitörüm var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 25 Mayıs 2020; 19:38:34 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.