Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mağazadan alanlara anında vermiyorlar mi kulaklığı telefonla birlikte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RickTheSizzler R kullanıcısına yanıt
    magazalardan alanlar ön siparişlemi alioki versinler ? ön siparişse alirlar.. normal teslimde herhangibi yerde kulaklik hediyedir diye bir aciklama yada reklam yok.. sadece ön siparisde kulaklik var.. dün telefonu satin alip yajinda kulaklik alan varsa görsel paylassin faturasi ile

• dewr kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. 6 Mart'a kadar zaten o fiyatları veriyorlar sepette otomatik olarak. Destek dediğim mevcut takas bedeline +1000 TL eklemeleri. Örneğin ben s10+ ı 5.400 TL ye verdim, mağazalar 4000 ₺ li rakamlara alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 4 Mart 2020; 10:29:3 >
  • dewr kullanıcısına yanıt
    Şuan mağazalardanda ön-sipariş alınabiliyor bildiğim kadarıyla
  • Samsung Emaar da şuan teslimatlara başlamış
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Rezillik = Samsung Türkiye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Rezillik demek biraz ağır geliyor bana.
    Ne denmesi lazım. Telefonu 13 şubatta aldım. Benim telefonda ses yok. Belki bir başkası bu gün gidip alacak. Sizce ne bu durum.

Düzeltme. 12 sinde almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 4 Mart 2020; 11:44:55 >
    Hocam sizin fatura tarihi vs ne zaman? ayrıca imei yazıyor mu faturada?
    Yok hocam imei yazmaz. Gelirken fatura gelir onda yazar. Ben. 12 şubat da aldım.

Satın alırken 6 Mart itibariyle teslim edileceğini görerek ve kabul ederek aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Ne denmesi lazım. Telefonu 13 şubatta aldım. Benim telefonda ses yok. Belki bir başkası bu gün gidip alacak. Sizce ne bu durum.

Düzeltme. 12 sinde almışım.
    Ben de 18'inde ödemişim parasını 9 Mart Pazartesi den önce İzmir'e teslim edileceğini sanmıyorum. Her zamanki gibi Samsung önce alım yapanı cezalandırıyor. Ulan madem bu ürün stokta var, bayilerine de dağıttın niye taaa 3 - 4 hafta önce alım yapan sadık müşterine bir jest yapıp yollamıyorsun. Yıllardır hep aynı. Bu nasıl bir zihniyet bunu yapmak çok mu zor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 4 Mart 2020; 11:57:40 >

Samsung çalışanısınız sanırım. İletin de ön sipariş nedir bir sözlüğe baksınlar. Tüm Türkiye de 6 mart diyorlardı bu gün dördü. Millet alıyor. Ön sipariş veren de bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazona53

cihazlar güzel de ios çöp.
    Apple cihazları her güncelleme ile yavaşlatmasa çok daha iyi olacak da onun da stratejisi bu. Her yıl daha fazla cihazı güncelliyor ama piramitin en altındaki cihazlar aldıkları güncelleme sonrası telefonluktan çıkıyorlar.

Evdeki 5s de bu şekilde kağnıya dönmüştü, Appledan pilini değiştirdim, performansı kayda değer şekilde arttı.

Bir kere alayım, yıllarca kullanayım 5 yıl sonra sattığımda da dikakte değer bir para elime geçsin diyenler için güzel bir marka.
    Hayır çalışan değilim, ben de sizin gibi ön sipariş vermiş teslimatını bekleyen bir müşteriyim.
    Lakin rezillik ağır oluyor.
    Satın alırken 6sını bilerek görerek satın aldık.
    Dürüst olmak gerek.
    Ha, Emaar bugün teslim ediyorken, 3-4 hafta önce ödeme yapan bizlere öncelik yapması şık olur, + puan yazar ayrı konu.
    Hocam shop'u arayıp iletebilir misiniz bu konuyu. Ne cevap verecekler acaba? Müsait olsam ben ararımda yoğunum biraz
    6sı itibariyle diyorlar yine.. Web'de yazdığı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Rezillik = Samsung Türkiye
    buradaki yazıyı okuduktan sonra teknosaya gittim İstanbul da satmaya başlamışlar dedim yok 6 sından önce satış yok bende inat ettim 4 adet samsung shop gezdim İzmir de hiçbirinin elinde yok adamlara diyorum abi elimizde olsa satarız inan diyor koskoca İzmir de satış yok rezillik yapıyorsan adam gibi her yere gönder
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Kardeş samaung bayisine gitmiş. S20 ve + modeli varmış ama Ultra için izin bekliyorlarmış.

• yurt dışından almak lazım
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.