Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptal etmene gerek yok. Bende ikisi de tanımlı.
    Hesaba çekmeye istiyor olabilir. Tc no ve kimlik seri no girmiştim sanırım kayıt olurken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum kullanılıyor. Ama Starbucks denemedim henüz. Yapan biri web üzerinden bakıp yanına hangi simge koyulduğunu söyleyebilir mi? Belki fincan simgesi falan vardır.

• 31 Aralikta 2019da başvurdum...4 Ocakta 2020 de çipli kartı teslim aldım....

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Cinemaximum kullanılıyor. Ama Starbucks denemedim henüz. Yapan biri web üzerinden bakıp yanına hangi simge koyulduğunu söyleyebilir mi? Belki fincan simgesi falan vardır.
    O zaman Çarşamba Halk gününde gidip çifte kampanya yapayım.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    persembe basvurdum aynı gun basıldı daha yollanmadı benimki de. Benım zaten kartım var 6 7 aydır cipli istediydim bazı yerlerde gecmiyor galiba artık bu.
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Starbucks kullandım restoran olarak gözüküyor ama fişini mail olarak gönderdim genede ne olur ne olmaz diye. Dönüşleri haftaya hesabınıza iade olarak dönecek dedi. Hiç bir kahve zinciri kahveci olarak gözükmez ki zaten bundan dolayı hep restoran olarak çıkacaktır.

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincente -- 4 Ocak 2020; 21:7:23 >
  • vincente kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Biz de sliplerin fotosunu alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Teşekkürler hocam. Biz de sliplerin fotosunu alırız
    Avm içindeki starbuckstı belki o yüzden de restoran olabilir ama yinede herkes fişlerini saklasın ne olur ne olmaz diye.
  • Papara'nın 150 liralık market alışverişine 30 liralık iadesi için market olmayan ama market olarak gözüken e-ticaret sitesi var mı?

Hepsiburada, GG, N11, Trendyol vb. ya da sporcu besinleri satan sitelerden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Papara'nın 150 liralık market alışverişine 30 liralık iadesi için market olmayan ama market olarak gözüken e-ticaret sitesi var mı?

Hepsiburada, GG, N11, Trendyol vb. ya da sporcu besinleri satan sitelerden?
    Happy, sanal market, carrefour gibi siteler dışında market olarak geçen yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincente kullanıcısına yanıt
    Kahve zinciri diyor. Onemli olan zincir kahvecilerden alisveris yapmak hocam.

• topgunace T kullanıcısına yanıt
    Hocam 100lerce hesap mı acacaksiniz, takipteyim

• Teknosa kampanyasına geçen ay katılmıştım. Sonra iade tarihlerini değiştirdiler. Bu ay aynı kartla tekrar yaptım. Normalde aylık 25 TL dediğine göre bu ayında iadesini verir değil mi? Gerçi daha geçen ayı alamadık ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: vincente

Starbucks kullandım restoran olarak gözüküyor ama fişini mail olarak gönderdim genede ne olur ne olmaz diye. Dönüşleri haftaya hesabınıza iade olarak dönecek dedi. Hiç bir kahve zinciri kahveci olarak gözükmez ki zaten bundan dolayı hep restoran olarak çıkacaktır.

Kahve yada coffee diye gecmez. restoran yemek diye gecer. slip fisteki coffee veya kahve ifadesinden baz alinir iade yuklenir boyle olmasi lazm 😀

• Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim d&r daki papara card ciplimi degilse uygulama ustunden mi basvuru yapmak lazim

Ikincisi starbucksta direk yukleme yapiliyormu cunku fiziksel bir kartim yok ve sadce uygulamada aktif bir starbucks hesabim var

Ve son sorumda bu belediyelerin kesmis oldugu harac paralarinida (otopark) ucretlerindede iade alimabiliyor mu

• Bakın şimdi size ölücülükte zirve bir soru sormak istiyorum.
    Ahmet ve Mehmet 2 arkadaş, papara kartlarına 50şer TL bakiye atarlar. Bu bakiyeyi de starbucks'a gidip, papara kartı ile, starbucks kartlarına 50 tl bakiye yüklemesi yaparlar.
    Kişi başı 25 tl, toplam 50 tl iade gelmiş olacak.
    Gelen bu iadeyi de 3. Arkadaşları Mesut'un hesabına yollarlar.
    Mesut, elini sürmeden bakiye yüklemeden, aynı şekilde starbucks kartına 50 tl atar. Ve inanır mısınız yine 25 tl gelir..

50 50 Ahmet ve Mehmet sermayesi
    \ /
    25+25 = 50 tl iade.
    Bu 50 tl de Mesut'un kasaya.
    25 tl Mesut iade. Hadi bu iadeyi de starbucks kartımıza atalım.

Toplam ne kazandık? 100 tl karşılığında, 175 tl kahve içildi.
    Ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gece gece ölücülük rekoru mu kırıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kod Kupon Almaya Geldim -- 5 Ocak 2020; 3:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kod Kupon Almaya Geldim

Bakın şimdi size ölücülükte zirve bir soru sormak istiyorum.
    Ahmet ve Mehmet 2 arkadaş, papara kartlarına 50şer TL bakiye atarlar. Bu bakiyeyi de starbucks'a gidip, papara kartı ile, starbucks kartlarına 50 tl bakiye yüklemesi yaparlar.
    Kişi başı 25 tl, toplam 50 tl iade gelmiş olacak.
    Gelen bu iadeyi de 3. Arkadaşları Mesut'un hesabına yollarlar.
    Mesut, elini sürmeden bakiye yüklemeden, aynı şekilde starbucks kartına 50 tl atar. Ve inanır mısınız yine 25 tl gelir..

50 50 Ahmet ve Mehmet sermayesi
    \ /
    25+25 = 50 tl iade.
    Bu 50 tl de Mesut'un kasaya.
    25 tl Mesut iade. Hadi bu iadeyi de starbucks kartımıza atalım.

Toplam ne kazandık? 100 tl karşılığında, 175 tl kahve içildi.
    Ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gece gece ölücülük rekoru mu kırıyorum?
    ölücüler bunu düşünüp evdekilerin adına da açıp kullanmıştır çoktan. . Dışarda kahve içsem yapardım böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: KZN60

papara çok şaibeli bir uygulama dolandırıcıların gözdesi çok çok basit üyelik açmak
    Hocam nasıl bir dolandırıcılık yöntemleri mevcuttur acep?

• Kod Kupon Almaya Geldim K kullanıcısına yanıt
    Papara hesaba para atarken 1 tl kesiyor. Haliyle tam 25 geçmiyor ceplerinden 1er tl daha çıkması lazım 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

ölücüler bunu düşünüp evdekilerin adına da açıp kullanmıştır çoktan. . Dışarda kahve içsem yapardım böyle

Alıntıları Göster
    Evde kahve içiyorsaniz benim gibi yapin ben kahve dünyas8ndan gidip 100 g paketli türk kahvesi aldim.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.