Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    note 8 pro da mavi renk yok diye biliyorum. kendi sitesinde bile 3 renk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolyemez

işlemciler farklı
    aldım gitti hocam teşekkür ederim...umarım memnun kalırım
  • yolyemez kullanıcısına yanıt
    https://shiftdelete.net/redmi-note-8-pro-deep-sea-blue-renk-geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var. Yalnız bu ürünün Global versiyonu çıktı mı emin değilim bilgi almak lazım. Tayvan'da satışa çıkmış. Fakat resmi olarak böyle bir renk var üretiliyor yeni ürün. HB hızlı davranmış doğrusu bende şaşırdım. Türkiye'ye ithal edilen ürün Global versiyon mu acaba? HB'de Sadece 64GB versiyonda mavi renk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 22 Kasım 2019; 13:41:58 >
  • yolyemez kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi aynıdır farklı olamaz yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Zaten konuyla ilgili haber de var.

https://shiftdelete.net/xiaomi-redmi-note-8-pro-snapdragon-730-g-cikmayacak

• Yeşil renk zamlanmış siyah kötü mü duruyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz da zamlandı. alacak arkadaşlar daha fazla zaman kaybetmesin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zencigitarist

beyaz da zamlandı. alacak arkadaşlar daha fazla zaman kaybetmesin derim.
    neredeyse bütün haber sitelerinde yazılar yayınlanmış 500 tl lik indirim diye hızlı satılıyor o yüzden

beyazın sonunu ben aldım sanırım
  • cryphos kullanıcısına yanıt
    hb den siparişi iptal edince kartınıza ne kadar sürede iadesi yapıldı bende yanlış renk siparişinden iptal ettim istediğim renkten alamıyorum iadesi yapılmadı die..
  • Tabi ki 8 pro ile 8 in işlemcisi farklı ben 64GB ve 128 GB Pro'dan bahsediyorsunuz sandım.

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Siyah değil parlak koyu gri bir renk gibi ben kullanıyorum rengi çok beğenen oluyor gayet güzel memnunum.

• CominqSonqS kullanıcısına yanıt
    40 dk içinde iptal ettim, 15 dk içinde yattı

• HB stokları eritiyor sanırım veya diğer mağazalarında satış yapması için kendini bir süreliğine geri çekiyor. Satış politikası da olabilir aralarındaki anlaşmaları bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 22 Kasım 2019; 14:5:27 >
  • OssuranFil O kullanıcısına yanıt
    ben aldıktan 10dk sonra farkettim yanlış renk oldugunu iptal ettim ve 8 gün diyorlar şaka gibi...
  • CominqSonqS kullanıcısına yanıt
    Şanslıymışım o zaman, faturası mı kesilmişti acaba

• MURATDOGAN71 M kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız ekran koruyucu camın da kalitesi iyi değilse buna sebebiyet verebilir.

• bazı yazılanlara gerçekten şaşırıyorum. efsane cuma gelmiş, fiyatlar düşmüş, fırsat kapıları açılmış ama haala "note 8 pro mu, note 8 mi, me 9t mi yoksa mi 9 lite mı alayım" tarzında sorular soruluyor. hatta "aralarındaki farklar nelerdir?" diye soru bile gördüm. yapmayın arkadaşlar yıllarca duyduğumuz donanımhaber ruhu bu değil. şimdiye kadar kararınızı verip pusuya yatmış olmanız gerekirdi.

"64 gb mi, yoksa 128 gb mi alayım?" diye bile sorulmuş. ne bilelim arkadaşım ne kadar lazımsa onu al. onu da biz mi söyleyelim :)

ben aranıza yeni katılmama rağmen burada yazan bütün sayfaları tek tek okudum. telefonla ilgili bütün sorunlara bilgi sahibi arkadaşlar sayesinde artık hakimim. ve yaşayabileceğim tüm sıkıntıları göze alarak bugün xiaomi note 8 pro 64 gb beyazı 1999 tl ye sipariş verdim. çünkü ben bir oyun canavarıyım ve kamerayla işim yok :) gerçek anlamda bilgi alışverişi sağlayan herkese yardımları için TEŞEKKÜR EDERİM...

• xsw X kullanıcısına yanıt
    Simdi kontrol ettim siyah sepete ekleyince 2179 tl oluyor fiyati

• OssuranFil O kullanıcısına yanıt
    yok daha kesilmemişti fatura, siparişinizi şuan iptal edebilirsiniz yazıyodu.. sipariş 00.01 de sipariş verdim 00.11 de iptal ettim yani..
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.