Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Redmi note 7 ile den cihazlar, redmide de bildirim sorunu vs olabiliyor. Ekran a50 daha iyi gibi.

Kamerada bariz kısma var, samsung'un ayıbı.
  • Sim ve hafıza kartı yuvasını çıkaran iğneyi kaybettim, normal iğne ile denediğimde de iğnenin neredeyse tamamının girmesine rağmen yine de açılmadı. Orijinal iğnenin boyutu ne kadardı, biri fotoğrafını atabilir mi lütfen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

Amoled in gözünü seveyim. Ben diğer ekranları kullanamıyorum göz yorgunluğu ve yaşarma yapıyor. M20 almıştım ekranı tft idi. Bir bevi ips e benziyor beyazlar tam beyazdı ama gözü acayip yoruyordu. Siyahlar ise ekranda arkadan aydınlatma varmış hissi veriyor. Bir video izleyince kenarlardaki siyahlık parlıyor dikkatimi dağıtıyor. M20 yi sırf ekrandan dolayı satıp A50 ye geçtim. Bundan böyle amoled harici ekran kullanmam heralde. Beyazları hafif sarımsı göstermesi tüm modellerde değil ucuzluğuna göre değişir :) ama sarı olması beni etkilemiyor hatta daha iyi diyebilirim çünkü gerçek beyaz gözü çok yoruyor. İphone yeni modellerinde amoled-oled kullanıyor. İphone kullananlar diyecek ki vay be adamlar yapmış bak ne kadar kaliteli ekran. Halbuki bu teknoloji 10 yıldır var :)
    iPhone 2017'den beri amiral gemisi telefonlarında OLED ekran kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

Merhaba. Tr romu son sürüm mü kullanıyorsunuz acaba?
    Konuşurken de ekran açılıyor mu?
    Çift dokunma ile ekran açılması aktifmi?

Ben tr son sürüme geçince bu problemleri yaşadım.
    Cepte acilmaya gelince : Cift dokunma ile ekran açılma aktif ise, diger arkadaşların da dediği gibi cepte bacaginiza dokundukça açılıyor.
    Yakinlik sensörü düzgün çalışmıyor tr son sürüm de. Konuşurken açılıyor ekran. Bende 2 tane a50 var. Son tr güncellemesi ile ikiside aynı problemlere batti. Odin ile önceki romu kurdum ve şu anda sıkıntım yok şükür

Alıntıları Göster
    Evet son türkiye romu ve çift tıklama açık. Tek tıklama ile de aod açılıyor ben şimdilik bacağıma doğru koymayarak çözdüm sorunu ama evet yakınlık sensöru ile alakalı herhalde otomatik çalışmıyor

• Pazar gününden bu güne ekran sürelerim, ben herşeyden önce bataryasından çok memnunum.
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan0616 -- 29 Mayıs 2019; 20:24:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Evet son türkiye romu ve çift tıklama açık. Tek tıklama ile de aod açılıyor ben şimdilik bacağıma doğru koymayarak çözdüm sorunu ama evet yakınlık sensöru ile alakalı herhalde otomatik çalışmıyor

Alıntıları Göster
    Aynen bendeki sorunlar. Sensorde care bulamadim. Eski surume donmek tek care oldu bana. Simdi hindistan romu kurdum son surum. Ama bende ses kaydi dugmesini bulamadim. Var demislerdi ama bulamadim.

• sezerede S kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan "aramalari kaydet"i aratin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 29 Mayıs 2019; 20:41:43 >
  • Be All My Sins Remembered kullanıcısına yanıt
    Orjinal iğne çok uzun deği. Ben toplu iğne ile defalarca çıkardım

• i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Be All My Sins Remembered kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam kutudan çıkardım sizin için

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

dostum burası a50 forumu ben s9 un ekranından bahsetmiyorum ki :)) a50 den bahsedicem tabi benim sari girmediğim a50 zaten
    Tam anlamadım hocam siz a50 ile Nokia 8 imi karşılaştırdiniz. Ben Nokia 8 ile a50'yi karşılaştırdıgim zaman a50 beyaz renkte bariz bir şekilde sarımsı görünmekte. Mağazaya gittim teşhir ürünlerine de baktım ve onlarda da aynı durum var. Internetten araştırınca Amoled ekranlar da bu durumun olması zaten normal görünmekte, yukarıda bir arkadaş da buna deginmisti. Bu arada benim eski telefonum Nokia 8, fiyat olarak A50 ile aynı fakat kalite olarak a50'den daha iyi, gerek 4K kamera kalitesi gerek işlemcisi. Fakat ben ne işlemciye dikkat ediyorum ne de kameraya.. Ben telefonda estetik görünüme ve ekranın büyüklüğüne bakiyorum.A50 tasarım olarak çok estetik ve ayrıca ekran Nokia 8 e oranla daha büyük. Benim için tek sorun sarımsı ekran oldu fakat onu da beyaz dengesi ile oynayarak az çok düzelttim.

• evolez E kullanıcısına yanıt
    Usta ben bulamadim dili ingilizce yaptim record calls diye bisey cikmiyor

• Altay45 A kullanıcısına yanıt
    Hindistan romunu attıktan sonra wipe data wipe cache yaparsanız hindistan romu özelliklerini alabilirsiniz

• sezerede S kullanıcısına yanıt
    Deneyip banada haber verirseniz sevinirim bende uygulama var telefonun ekrani ne zaman açılmış kaç dakika açık kalmış belli eden isterseniz vereyim uygulama ismini ordan kurup kontrol edebilirsiniz

3c battery monitor
    Ekran görüntüsünde sağ tarafta sarı olanlar ekranın açık olduğu anlar

• Altay45 A kullanıcısına yanıt
    Hindistan romunu sim karti cikartip yukleyin. Wipe data cache gerek yok. Zaten wipe yapiyo yuklerken.

CSC_*** ile flaslayin temiz tam kurulum icin, HOME_CSC_*** ile degil
  • Telefon sesli de olmasına rağmen bazen mesajları hatta alarmı bile ses çıkarmadan titreşimle haber veriyor ne yapmam lazım acaba bilgisi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ama fanboyluk yapmadan cevaplarsanız sevinirim. Redmi Note 7 ve Samsung Galaxy A50 arasında gidip geliyorum Samsung'daki amoled ekran çok büyük artı olsa da Xiaomi telefonları da çok merak ediyorum. Güncelleme alma konusu ve belli bir süreden sonra Samsung'un hala şişme ve yavaşlama sorunu var mı bilmiyorum aradaki fiyat farkı çok önemli değil sizce hangisi tercih edilmeli?

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    note 7 aldım ve bir ay sonra satıp a50 aldım , hiç düşünmeden a50 al bana sorarsan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathamath

note 7 aldım ve bir ay sonra satıp a50 aldım , hiç düşünmeden a50 al bana sorarsan .
    Neden sattınız?

• i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.