Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce imei atıldı telefonuma, Vodafone kullanıyorum band20 de hiç sıkıntı yok. Daha önce mi 5 kullaniyordum 4g de çok az çekiyordu çoğu zamanda 3g ye geçiyordu şimdi mi9 se de full 4g çekiyor gm 4g imei si atıldı bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertercan

Bu uygulama smslerinin otomatik olarak uygulamaya kopyalanmaması, örneğin enpara, akbank, telegram, whats app vs vs... Hiçbiri otomatik olarak uygulamaya yapışmıyor. Uygulama izinlerini ayarlardan çok kurcaladım ama sms izinleri seçeneği yok. EU rom ile kullanıyorum. Nasıl düzeltebiliriz ?

1-2 başta çok koymuyordu ama sıklık artınca rahatsız ediyor.
    Eskidendi o .google engellemis onu yeni android versiyonlarinda

• funkerman kullanıcısına yanıt
    Şu program ile kontrol edermisiniz varmı yokmu belli olur

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Band 8 fdd olarak gözüküyor.

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkerman -- 3 Haziran 2019; 15:52:9 >
  • Özellikle xiaomi cihazlarda vodafone hat kullanipta band 20 sorunu yaşamamak imkansız hele hele imei cakilmisken inşallah dediğiniz gibidir

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Hocam band 8 de kullanıyor Vodafone herhalde benim evimin olduğu bölgede. Mi 5 te band 8 te yoktu çünkü ordan şaşırmış olabilirim. Biraz gezip farkli bölgelerde test etmem lazım. Hız testinde 35mbps çıktı band20 de hayatta bu hızı yakalayamazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: F-138

Özellikle xiaomi cihazlarda vodafone hat kullanipta band 20 sorunu yaşamamak imkansız hele hele imei cakilmisken inşallah dediğiniz gibidir
    Bende band7 gozukuyor hakkari merkezindeyim

• Cihaz ele o kadar iyi oturuyor ki bir zamanlar iPhone 5s nasılsa bu da günümüzün canavarı olcak heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kılıf olarak ne kullanıyorsunuz ya da kullanıyor musunuz? alttaki kılıfı da almayı düşünüyorum aceba çok mu kalınlaştırır telefonu?

https://www.hepsiburada.com/kny-xiaomi-mi-9-se-kilif-ultra-korumali-standli-dazzle-kapak-cam-ekran-koruyucu-p-HBV00000K497U
  • NocHe kullanıcısına yanıt
    bu "ultralı" "armorlu" kılıflar genelde kalın oluyo. cepte taşımaya günlük kullanıma pek iyi değiller. anca işte resimdeki gibi masa üzerinde film izlersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermtl

İmei atılı telefona fastboottan rom yükleyince imeiler gidiyomu hocam
    Hayır.

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    aslında film videodan ziyade kamera çıkıntısı içinde kalsın kamera camı çizilmesin diye bakmıştım buna
  • funkerman kullanıcısına yanıt
    Network Signal Guru, bu uygulamayı yükleyip Band 20 var mı, bakabilir misiniz ?
  • NocHe kullanıcısına yanıt
    normal kılıflarda da var kamera koruma çıkıntısı. 20 tl ye bi kılıf 10 tl yede kamera koruma camı al işini görür. o arkadaki üçlü kamerayı kapatan camlar var. miui forumda karşılaştırma için dosyalarınıda attım. linkler silinmiş olabilir.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9-se-aksesuar-kilif-ekran-kamera-koruyucu-usb-otg-vb.47059/#post-543516
  • Brazmir B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam band 8 den cekiyormus

• Arkadaşlar telefonu aldığımda Google Play Storeda Cihaz Sertifikalı olarak gözüküyordu. Bootloader kilidini açtım. Ardından Google Play Storeda Cihaz Sertifikalı Değil yazısı çıktı. Ve Netflix gibi uygulamaları indiremiyorum artık. İnternette bir kaç çözüm yolunu denedim fakat sorunum çözülmedi.

• sa. yakında semersten almayı dusunuyorum mavi renk 64lük. geçmişi okudum aman aman bir dert yok gibi imei işindne anlamadıgım için global rom ile devam etmeyi düşünüyorum ota updatelerde sorun cıkmaz yapailirsin denildi. mavi renk güzele benziyor o yüzden almak istedim. öneriniz tavsiyeniz var mıdır bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCan35

Arkadaşlar telefonu aldığımda Google Play Storeda Cihaz Sertifikalı olarak gözüküyordu. Bootloader kilidini açtım. Ardından Google Play Storeda Cihaz Sertifikalı Değil yazısı çıktı. Ve Netflix gibi uygulamaları indiremiyorum artık. İnternette bir kaç çözüm yolunu denedim fakat sorunum çözülmedi.
    Aynen oyle hocam. Netflix 1080p yi destekleyen cihaz imei atmak icin rootlandiginda 540p ye dusuyor. Ben kapali kutu aldim bu yuzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrandan parmak izi okuyucu performansı bence oldukça kötü, üzerinde jelatin var o yüzden mi öyle bilmiyorum. Sizde durumlar nedir ? Aynı parmağı daha hızlı çalışsın diye 3-4 kere kaydettim ama hız değişmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpertercan -- 3 Haziran 2019; 20:32:32 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.