Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim
  • 2450 den aldım bende . Gelsin bakalım yorum yaparız . Hepsiburadan aldım hala onay bekliyor ve kargo teslim 3 aralık görünüyor
  • Telefondan beklediğim performansın çok üzerinde açık ekran suresi verdi. Ben bu kadar beklemiyordum şu anda yüzde 23 şarjım var tam 8 saat ekran suresi aldım 18 saat kullanma süresi. Yani telefon 10 saat beklemede 8 saatte kurcalama da geçmiş ve yüzde yirmi üç şarjı var Lenovo P2 den sonra bu hayal kırıklığı yaratacak diye düşünüyorum ama çok iyi geldi Demek ki normal kullanımda 10 saat ekran suresi alınabilir.

Çektiğim fotoğrafları Bilgisayara attım gayet iyi yani sadece ekranda güzel görünmüyor Tabii ki bir S 9 Plus yada note 9 kadar değil ama o parayı Bence gayet iyi

Orta segment telefon almak isteyenler için bence çok ideal Biraz sesi zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 24 Kasım 2018; 13:46:7 >
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata nerden aldınız

• Gün ışığında çok güzel netice veriyor, yüksek ışıkta da güzel netice. Düşük ışıklı ortamlarda iphone 5s daha iyidir.
    Ama tavsiye ederim cihazı alabilirsiniz. Şarj süresi çok çok iyi clash of clans oynamama rağmen 30-32 saattir şarjım bitmedi.
  • Arkadaşlar telefon bakıyorum 2.500-2600'e kadar bu cihazda aklım kaldı. LG G6 kullanıyorum. G6'yı pedere verip bunu alsam kötü mü yapmış olurum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukman

Hocam bu fiyata nerden aldınız
    Ben samsunda bir telefoncudan aldım ama dün hepsiburada da 2400 lira idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 25 Kasım 2018; 0:12:45 >
  • Bende dün siparişini verdim. 2450 tl ye aldım. Kurcalamak için dört gözle bekliyorum.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız ama bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim normalde emui telefonlarda desktop modu özelliği var mate 10 serisi ile başladı benim telefonum honor 10 acaba bu modeldede desktop modu özelliği varmı yani görüntüyü televizyona aktarırken desktop modu oluyor mu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • Amazondan 2279 a aldik bakalim. İnşallah huawei Türkiye garantili gelirse kullanmaya başlayacaz. Satici amazon olunca turkiye garantili olur diye umut ediyorum
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Tam ben alıyordum son kalan 2.280 TL fiyatlı ürünü siz kaptınız sanırım akşam.

Trendyoldan verdim bende siparişi. Bakalım umarım sorunsuz gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Demokritos -- 25 Kasım 2018; 5:42:26 >
  • -Demokritos - kullanıcısına yanıt
    Stok bitti bitti yeniden koydular. Ben 10 ile 12 arasi surekl8 baktım. 12 de aldim. İnşallah memnun kalırız 😀
  • Ben hep üst düzey telefonlar kullandım,listesini yazsam abartıyor dersiniz ama beni eski tanıyanlar bilir,bunu niye yazıyorum,ben bu telefonu beğendim sanırım herkes verdiği paraya göre beğenir,bana göre tek kusuru sesi zayıf.Mesela ilk çıktığında zenfone 5Z yi 3300 liraya almıştım ben bunu o telefondan daha çok beğendim.
    Bataryası çok çok iyi 8 ile 10 saat arası ekran süresi alınabilir 6-7 saatin altına hiç düşmez sanıyorum.
    Kullanan arkadaşların sayısı arttıkca konusu daha hareketlenecektir sanırım
  • Bende bu gün amazondan alarak aranıza katıldım insallah sorunsuz bir cihazdır :)
  • Arkadaşlar Huawei Türkiye'deki pazarı ele geçirmek istiyor galiba 2400 liraya Arçelik bayileri de satıyor daha ucuzunu Bulamazsanız Arçelik bayilerinden de satın alabilirsiniz
    Arçelik internet sitesinde 2.900 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Arçelik internet sitesinde 2.900 TL.

Ben tv de reklamını gördüm arçelik bayilerinde 2399 lira diye, gerçi her saat değişiyor ama yinede bayilere sormak lazım
    Az önce bayiisini aradım. 2600 TL diyorlar.

P20 Lite olabilir dediğiniz. Onun fiyatı 2.400'e düşmüş olarak gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Demokritos -- 25 Kasım 2018; 19:20:21 >
  • Dediğim gibi her saat, Fiatını değiştiriyorlar. Ben dün gece yayınlanan bir programı kaydedip bugün seyrederken alt yazı reklamlarında görünce paylaşmak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.