Şimdi Ara

SBÜ GÜLHANE TIP/GATA (sivil Ankara 4k-7.8k) tanıtım günleri 5-20 Ağustos' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.087
Cevap
45
Favori
151.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok
  • Hocam Kontenjan kılavuzunda

Gülhane Tıp (Ankara)
    Gülhane Tıp (Ankara) (Erkek) (Milli Savunma Bakanlığı Adına)
    Gülhane Tıp (Ankara) (Erkek) (İçişleri Bakanlığı Adına)

3 tane Gülhane Tıp var. Eğer Milli Savunma Bakanlığı Adına olana gidersek asker olmak zorunlu mu orada sivil yok mu, sivil sadece düz "Gülhane Tıp (Ankara)" bölümünde mi?

Ayrıca asker sivil karışık mı okunuyor?
  • Hepsi aynı yerde aynı sınıta msb ya da içb ikisi de askeri ve evet asker olmak zorundasın. Düz olanı normal tıp
  • Anladım hocam teşekkürler. Zaten bölümün 23K olmasından belli askeri tıp olmasa o kadar düşük olmaz sıralamaları.
  • Tekrar merhaba,bir de ulusal tıp açılıyormuş bu sene,sağlık bilimleri bünyesinde o istanbul mu Ankara mı. Tşk.
  • Alt tercih olayında 4 sene önce abim gata'nin altına özel tıp yazdıydı puanı tutmasına rağmen gelmedi öyle bir kural varmış. Hala var mıdır bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KokceliMehmet

Alt tercih olayında 4 sene önce abim gata'nin altına özel tıp yazdıydı puanı tutmasına rağmen gelmedi öyle bir kural varmış. Hala var mıdır bilmiyorum.
    VAr
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    Bi fikrim yok belki türkiyede bile değildir
  • Up
  • işine yarar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrak

VAr

Alıntıları Göster
    Bu kural nedir anlayamadım biraz açarmışsınız. Yani gulhaneyi yazdık, kars tipi yazdık onlar gelmez ise paralı tip olsun bari diye başkent tipi onların altına yazarsak gulhaneye puan yetse bile başkent mi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginci06 -- 21 Temmuz 2018; 10:16:1 >
    Askeriden elendikten sonra, Özel üniversiye alttercihte olursa ve tutarsa puanın yetse bile o üni gelmez
    İstanbul’da
  • askeri olanalar üniforma mı giyorlar
    yatılı kalmak zorunlu mu
    kampüs etlikte mi
  • Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    Sadece askeri olanlar için

Evet

Evet

Herkes için evet
  • hocam üniformayla gelenler diğerleri serbest kıyafet giyerken biz niye bunları giyiyoruz diye isyan falan etmiyor mu cidden bilmeyip merak ettiğimden soruyorum bende tercih edebilirim de
  • yav hocam isyan derken o anlamda değil yaz kış hergün kalkıp üniforma giymek ağır gelmiyor mu anlamında sordum
    Sıkılırsan derslere çıkarıp da gelebilirsin. Pijama ile gelen asker de gördüm yani xd
    Zaten bütün askeri öğrenciler öyle ki xd Tıpı bilmem ama harp okullarının hepsinde öyle. O disiplini kaldıramayacak adam zaten hiç askerliğe bulaşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağdatlı Ruhi -- 21 Temmuz 2018; 11:33:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.