Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse hediye geleceğinden dolayı idare ederim artık G7 de pili yetiyor bana bir sorun yaşamıyorum G3 ve G4 ün pili daha iyiydi ilk aldığım zamanlarda hepsinden çok daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CevizAdam

Telefonu kurcalarken whatsapptan bildirim geliyor ve yanımdaki arkadaşlar mesajları görebiliyor.Whatsapp bildirimi gelsin ama mesaj içeriği gizlensin istiyorum ayarlardan bulamadım.Yapabilen var mı?
    ekran kilidi ayarlarında olması lazım görüntülenecek bilgilerin gizlilik seviyesi.
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    LG G7 nin bataryasi o kadar mi kötü?Yani bu aksam siparis vereyim diyordum ama ozaman vazgrceyim mi?Acil cevap lutfen indirimin bitmesine az kaldi.2800 tl mavi olan bittibitiyor saticisi hb de.

• quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

LG G7 nin bataryasi o kadar mi kötü?Yani bu aksam siparis vereyim diyordum ama ozaman vazgrceyim mi?Acil cevap lutfen indirimin bitmesine az kaldi.2800 tl mavi olan bittibitiyor saticisi hb de.
    bence hazır zam gelmemişken kaçırmayın. ben yine 3000 bataryalı s9 kullanıyorum ki yazılımsal olarak batarya optimizasyonu g7'nin 1 tık gerisinde. ekran sürelerine falan takılırsanız evet kötü ama 1 günü çıkarıyor rahat şekilde. bu çıkarıyorsa g7'nin bundan 1 tık iyi olduğunu düşünürsek o da çıkarıyordur.

• smartboom S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 8 ay s9 kullandım. Üniversite öğrencisiyim. Okuldan gelince genelde %50 şarj kalırdı aynı gün için konuşuyorum bugün g7 ile eve geldim %69 şarjım vardı. Neden böyle oldu sorusuna kısaca cevap vereyim. Exnos işlemci kesinlikle bataryayı dengesiz kullanıyor bu rahatsız edecek boyutta olmasada yıllardır tecrübesi olanın fark edemeyeceği bir durum değil. G7 de aynı kapasitede batarya olmasına rağmen Snapdragon iyi iş çıkarıyor ve sen telefonu kullanmazsan o ejderha gerçekten uyukluyor. Ama Exnos öyle değil abi.

Diğer etkenlerde panel özellikleri bence. G7 nin ekranı bu konuda verimliliğe omuz veriyor olabilir.
    Kısaca paran yoksa telefonu tavsiye ederim. Paran varsada ederim. Bazen en kötü karar kararsızlık olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyur kardeşim yinede bugün ki kullanımı mı paylaşıyım belki aklında soru işareti kalmıştır. ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• themakina kullanıcısına yanıt
    Guzel bir cevapti hocam tesekkur ederim.Ozaman ben mavisini hepsiburada dan bittibitiyor saticisindan siparis ediyorum 2800 tl ye.Fazla da düşünmeyeyim.Tek korkum satici ve lg nin ghost screen sorunu.

Ben 4 yıl önce Lg g4 kullandım 1 buçuk yıl telefon sorunsuzdu 1 buçuk yıl aradan sonra hayalet ekran dedikleri olay arada sırada başıma geldi. Ama genel olarak g4 den mennundum. Satıcı aynı satıcı bende ondan aldım. Teknoloji önce şans sonra kullanımdır. Telefonun özelliklerini bilmeden telefonu kötüleyen oluyor. Bu telefon için konuşmuyorum bunu. Ben telefonu video izlemek ve haberleşme için kullanıyorum birde müzik dinlemeyi severim bunu seçtim beni mutlu etti şimdilik. 6 yıldır sosyal medya hesabım yok. Bana gereksiz geldiği ve şuanki işim ile ( öğrenciyim) bir bağı olmadığı için kullanmıyorum. Tüm sevdiklerimede SOSYAL Medya denen illetten kurtulmalarını tavsiye ederim. O yüzden de telefonun bataryası beni üzmedi

• themakina kullanıcısına yanıt
    Telefonun icinde turk telekoma ait uygulamalar geliyor diyolar.onlari kaldirilabiliyor muyuz?

Tabi ki ben kaldırdım. 5 tane uygulama gelmişti yanlış değilsem 2 si işime yarayacağı için hala duruyor.

• Bittibitiyor satıcısından aldım. Hepsiexpress teslimat haricinde bir sıkıntı yok. LG Türkiye 'den teyit ettirdim orijinal ve açılmamış. Mavi renk. Almakta şüphe eden varsa durmasın alsın. Elime aldığım an kasa ve malzeme kalitesini hissettim. Çağa ayak uydurmuş bir cihaz. Ekran birazcık uzun. Ama çift uygulama kullanmak için muhteşem avantaj. Ekranı ortadan bölüyor altta ve üstte iki farklı uygulama kullanılıyor. Ekran uzun olunca da bu bir avantaj oluyor. Ben normalde geniş ekranları severim. Ama bu cihaz kullanışlı. Anladım ki geniş cihazların elle kavranması zor, dar cihazların daha kolay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende memnunum telefondan yanlış anlaşılma olmasın bataryası bana yetiyor 1 gün rahat çıkartıyorum tasarruf modu ile bana 1.5 gün yetiyor süpheniz olmasın kesinlikle bu fiyata bu özelliklerde başka bir telefon yok almak isteyenler alabilirler.

• Banada günü çok rahat çıkartıyor pil konusunda bence gayet iyi.

• ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

Bana da çok rahat yetiyor ekran full açık çözünürlük yüksek internet konum hep açık

• quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

Eşimde ıphone 6s vardı. Sürekli instagram ve spotify kullanır. Gün içinde şarja takıyordu. G7 yi o kullanıyor artık . Gece yatmadan yatmaya takıyor şarja. 3000 mah lık pil bence gayet yeterli. Tereddütün olmasın

• Bittibitiyordan aldığım telefon dun elime gecti kapalı kutuda geldi cihaz herhangi bir sorunu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannexus -- 8 Mayıs 2019; 9:20:43 >
  • mehmetx07 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.